OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Degustační set Crianza

Kód: TB-CRI
Novinka
3 013 Kč
Skladem

Degustační set 6 vín typu Crianza. Obsahuje vína od různých vinařů z různých oblastí, která zrála min. 11 - 14 měsíců na barikovém sudu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Degustační set vín typu Crianza - Pagos de Araiz, Señorío de Villarica, Bodegas Lezcano-Lacalle, Remelluri, Bodegas LEDA a Ferratus

Selekce 6 vín typu Crianza obsahuje:

Pagos de Araiz Crianza - Plné víno s tóny zralého ovoce, karamelu a příjemně sladkým tříslem. Citlivé zpracování odrůd, ze kterých se až po vyzrání v sudech scelí finální cuvée. Zrání probíhá v amerických a francouzských sudech po dobu minimálně 11 měsíců.

Señorío de Villarrica Crianza - Ovocné, skvěle pitelné víno s tóny švestek, malin, kakaa a karamelu. Výraz, vyváženost a zaoblení na patře s vysokou perzistencí. Víno zraje 14 měsíců v dubových sudech a poté 6 měsíců v lahvi.

Lezcano-Lacalle Maudes Crianza - Dobře vyvážené, lahodné a velmi koncentrované víno s tóny švestek a pražení. V závěru se objevují také tóny černých plodů jako jsou ostružiny, borůvky a černý bez. Víno zraje 12 měsíců na barikovém sudu a poté odpočívá minimálně 5 měsíců na lahvi.

Lindes de Remelluri 'Viñedos de San Vicente de la Sonsierra' - Na patře víno působí svěže a intenzivně. V chuti patrná toastovinka doprovázená zralým ovocem. Dlouhý a dobře vybalancovaný závěr. Víno zraje po dobu 14 měsíců ve francouzských barikových sudech.

Más de Leda - Expresivní a velmi aromatické na nose, s bohatou vůní červeného ovoce, tóny lékořice, koření a jemné spáleninky. Svěží, jemně ovocné a velmi vyrovnané v ústech, kulaté s příjemnými tříslovinami a koncem, který vybízí k dalšímu pití. Víno strávilo 14 měsíců v dubových sudech.

Ferratus Origen - Velmi komplexní víno, v chuti najdeme jemné tóny tabáku a čokolády. Díky svým sametovým tříslům vzbuzuje pití tohoto vína celkově příjemný pocit, zatímco jeho charakter a síla jsou velmi čisté. Zraje v nových barikových dubových sudech minimálně 14 měsíců.

Více informací o víně naleznete po kliknutí na název daného vína. Degustační set je balen do standardní kartonové krabice na 6 lahví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Degustační sety
Region, země: Castilla y León (ESP), Cigales (ESP), Navarra (ESP), Ribera del Duero (ESP), Rioja (ESP)
Druh: Červené
Obsah cukru: Suché
Typ vína: Crianza
Ročník: 2020, 2019, 2018, 2017
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Garnacha, Graciano, Merlot, Syrah, Tempranillo
Objem: 0,75 l
Zrání: Barikový sud
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz