DORUČENÍ DO VÁNOC GARANTUJEME U OBJEDNÁVEK REALIZOVANÝCH (VČETNĚ PLATBY) DO 12. 12. 2021

Pagos de Araiz

pagos-de-araiz

Vývoj Pagos de Araiz začal na konci roku 2000, kdy skupina Masaveu získala hospodářství 400 akrů v Olite. Skupina Masaveu Bodegas je původně katalánská rodina, která se usadila v Asturii a má za sebou dlouhou tradici výroby vína, kterou pak rozšířila v polovině dvacátého století. V roce 2000 na trhu objevila první vína z firmy, koncipovaná s ambiciózním cílem a zajímavou kombinací ceny a kvality. Budova výrobního zařízení je umístěna do krajiny šetrně k životnímu prostředí. Vinice leží mezi nízkými kopci a širokými pláněmi nedaleko středověkého městečka Olite. Je to moderní a kreativní projekt, který se snaží vyrábět vína nejvyšší kvality dostupné pro všechny.

Pagos de Araiz

Vinařství pěstuje odrůdy Tempranillo, Merlot a Cabernet Sauvignon na svých 400 ha vinic. V poslední době také obnovilo pěstování odrůdy Garnacha.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI NAVARRA

 


 

3 položek celkem
araiz roble
Tip
193 Kč

Toto víno svým stylem přesně vyjadřuje původ a terroir obce Olite, kde vznikalo. Zrálo v barikových sudech po dobu 6 měsíců, řadí se tak do kategorie "semicrianza".  

ARZ-ROB
araiz crianza
262 Kč

Jedno z nejoblíbenějších vín díky skvělému poměru cena/výkon. Tato Crianza se vyznačuje citlivým zpracováním jednotlivých odrůd, ze kterých se až po vyzrání v sudech scelí...

ARZ-CRI
blaneo syrah
586 Kč

Víno s charakteristickými rysy odrůdy Syrah, vyráběné v omezené produkci pouze 3.000 lahví. Široké a plné v ústech, vyjadřující sílu terroir v okolí Olite.

ARZ-BL-SYR

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz