OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Španělské tradiční koření a rýže

Koření je nedílnou součástí španělské kuchyně. Sytě žlutou barvu a výrazné aroma dodává pokrmům vzácný šafránSladká paprika (pimiento) se hodí do jídel jako je Paella, uzená paprika je pak nedílnou součástí Chilli con Carne.
V nabídce také najdete produkty na výrobu tradiční Paelly, směs koření, kulatozrnnou rýži Bomba, přírodní žluté barvivo nebo rovnou celý dárkový set na Paellu i s pánví.

V nabídce najdete produkty od výrobce El Avion.

dop   arros-de-valencia-dop

Nejprodávanější

ryze na paellu
 
80 Kč
koreni na paellu sazanador paella
 
52 Kč
paprika sladka uzena pimienton dulce ahumado
 
61 Kč
ryze na paellu bomba
Rýže na paellu BOMBA DO
Skladem
AV-RP-BOM
 
206 Kč
papriky noras
 
52 Kč
paprika sladka pimienton dulce
 
36 Kč
paprika pikantni uzena pimienton picante ahumado
 
61 Kč
safran 230mg
 
48 Kč
13 položek celkem
barvivo prirodni colorante
31 Kč

Přírodní žluté potravinářské barvivo El Aeroplano se hodí pro dobarvení typických španělských pokrmů, jako je tortilla, paella atd.

AV-COL
koreni na paellu sazanador paella
52 Kč

Sypké koření na typický španělský pokrm Paella. Obsahuje 3 balíčky, jeden balíček dokonale ochutí asi 6 porcí Paelly.

AV-KP
paprika pikantni uzena pimienton picante ahumado
61 Kč

Je vyrobena z pálivého typu paprik pimientos, které se vysušily a vyudily na dubovém dřevě. Má sytě červenou až nahnědlou barvu a silné uzené aroma. 75g

AV-PAP-PUV
paprika sladka pimienton dulce
Akce
36 Kč

Španělská sušená paprika vyniká výraznou chutí, aroma a extrémní barvivostí. Je nezbytnou ingrediencí pro velkou řadu tradičních španělských pokrmů. AKCE 30%! (PŮV. CENA 52,-)

AV-PAP-SR
paprika sladka 160
88 Kč

Španělská sušená paprika vyniká výraznou chutí, aroma a barvivostí. Je vyrobena z paprik pimientos, které se vysušily a pak rozemlely do jemného prášku.

AV-PAP-SRV
paprika sladka uzena pimienton dulce ahumado
61 Kč

Uzená paprika je 'sestrou' více rozšířené klasické sladké španělské papriky. Najdeme ji v mnoha receptech a je nedílnou součástí receptu na Chilli con Carne!

AV-PAP-SUV
ryze na paellu bomba
206 Kč

Je to kulatozrnná rýže, která se vyznačuje dobrou absorbcí a je tedy ideální na přípravu tradiční Paelly. Nejvíce ceněná rýže ve Španělsku.

AV-RP-BOM
ryze na paellu
80 Kč

Španělská kulatozrnná rýže, která je ideální na přípravu Paelly, ale také jiných španělských pokrmů z rýže.

AV-RP
paella kit 6p vintage
697 Kč

Pánev na paellu, se kterou jednoduše připravíte tento tradiční španělský pokrm. Sada obsahuje také rýži, koření a olivový olej.

AV-PAE-6
papriky noras
52 Kč

Ñoras jsou malé, kulaté, intenzivní papriky se sladkou dužinou. Používají se do polévek, omáček, dušených mas apod., kde vynikne jejich charakteristická chuť.

AV-NOR
safran 230mg
Akce
48 Kč

Vzácné a výrazně aromatické koření hojně užívané ve španělské, latinskoamerické, africké a indické kuchyni. Nezbytné pro přípravu španělské Paelly. 230 mg AKCE 30%! (PŮV....

AV-SAF2
safran 380mg
92 Kč

Vzácné a výrazně aromatické koření hojně užívané ve španělské, latinskoamerické, africké a indické kuchyni. Nezbytné pro přípravu španělské Paelly. 380 mg

AV-SAF3
safran caja negra
117 Kč

Šafrán je velice vzácné a výrazně aromatické koření, které je nezbytnou součástí pro přípravu španělské Paelly. Balení 380 mg v dárkové krabičce.

AV-SAF-CN
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz