OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Ochucené olivové oleje ze Španělska

Ochucený olej je vyráběn jedinečnou metodou přímým lisováním oliv spolu s danou ingrediencí (10%) za studena, díky tomu bylo dosaženo dokonalé přírodní chuti citronu, pomeranče, česneku, bazalky, chilli nebo rozmarýnu a oleje Arbequina. Tyto oleje neobsahují žádné umělé přísady. Hodí se na dochucování při vaření nebo už hotových pokrmů, jako jsou sýry, saláty, polévky či těstoviny.

Tyto oleje můžete ochutnat pouze od výrobce La Masrojana.

Nejprodávanější

6 položek celkem
olivovy olej bazalka
117 Kč

Olej je vyráběn jedinečnou metodou přímým lisováním oliv spolu s bazalkou, díky tomu bylo dosaženo dokonalé přírodní chuti čerstvé bazalky a oleje Arbequina.

MA-AO-BA
olivovy olej citron
117 Kč

Olej je vyráběn jedinečnou metodou přímým lisováním oliv spolu s citrony, díky tomu bylo dosaženo dokonalé přírodní chuti citronu a oleje Arbequina.

MA-AO-CI
olivovy olej cesnek
117 Kč

Olej je vyráběn jedinečnou metodou přímým lisováním oliv spolu s česnekem, díky tomu bylo dosaženo dokonalé přírodní chuti čerstvého česneku a oleje Arbequina.

MA-AO-CE
olivovy olej chilli
117 Kč

Olej je vyráběn metodou přímým lisováním oliv spolu s pikantní papričkou Guindilla, díky tomu bylo dosaženo dokonalé přírodní chuti chilli a oleje Arbequina.

MA-AO-CH
aceite naranja 1024x768
117 Kč

Olej je vyráběn jedinečnou metodou přímým lisováním oliv spolu s pomeranči, díky tomu bylo dosaženo dokonalé přírodní chuti pomeranče a oleje Arbequina.

MA-AO-PO
olivovy olej rozmarýn
117 Kč

Olej je vyráběn metodou přímým lisováním oliv spolu s rozmarýnem, díky tomu bylo dosaženo dokonalé přírodní čerstvé chuti této bylinky a oleje Arbequina.

MA-AO-RO
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz