OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Francouzské šumivé víno

V nabídce máme také šumivá vína z Francie vyráběné tradiční metodou druhotného kvašení Champenoise, tedy Crémant a Champagne. Jako „šampaňské“ se mohou označovat pouze ta šumivá vína, která pocházejí ze stejnojmenného regionu, kde od roku 1908 drží ochranou známku Champagne.

Mezi oblíbená francouzská šumivá vína patří například značky Louis RoedererCharles EllnerBaud Père & Fils či Jérôme Arnoux.

Nejprodávanější

6 položek celkem
Cemant sauvage
610 Kč

Excelentní cuvée 'Brut Sauvage' patří mezi absolutní špičku crémantů oblasti Jura. Impozantní chuť s velkou finesou a dlouhým, osvěžujícím koncem. 

CRE-SVG
Jerome arnoux zero dosage
623 Kč

Ročníkový crémant, vyniká velice jemným a dlouhotrvajícím perlením. Je to především v důsledku dlouholetého vyzrávání - neuvěřitelných dlouhých 60 měsíců!  

CRE-ZD
charles ellner carte blanche
790 Kč

Jemné a elegantní šampaňské, v ústech lahodné a velmi šťavnaté. Svěží a živé víno, poměr kvalita/cena je více jak příznivý. Klasický příklad stylu Ellner.

CH-EL-CB
charles ellner grande reserve
957 Kč

Aroma sušených meruněk a čerstvých květů, po chvilce se objevuje svůdná a svěží mineralita. Barva je světle zlatá, perlení jemné a dlouhotrvající.

CH-EL-GR
Roederer
1 397 Kč

Nové základní šampaňské slavného domu Louis Roederer, tzv. multiročníkové Champagne. Ve své kategorii jedno z nejlepších.  

CH-LR-BR
louis roederer magnum
3 382 Kč

Louis Roederer Premier Brut ve velké lahvi Magnum 1,5 l a dárkové papírové krabici. Ideální dárek pro všechny milovníky Champagne.  

CH-LR-BR-MGN
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz