OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Francouzské šumivé víno

V nabídce máme také šumivá vína z Francie vyráběné tradiční metodou druhotného kvašení Champenoise, tedy Crémant a Champagne. Jako „šampaňské“ se mohou označovat pouze ta šumivá vína, která pocházejí ze stejnojmenného regionu, kde od roku 1908 drží ochranou známku Champagne.

Mezi oblíbená francouzská šumivá vína patří například značky Louis RoedererCharles EllnerBaud Père & Fils či Jérôme Arnoux.

Nejprodávanější

6 položek celkem
šumivé víno cremant comte de grimm
535 Kč

Tento Crémant vyniká svěžestí, čistotou a elegancí. V chuti můžeme najít především tóny čerstvých hroznů.

CRE-GRI
šumivé víno Domaine Baud Cremant Sauvage Brut
610 Kč

Excelentní cuvée 'Brut Sauvage' patří mezi absolutní špičku crémantů oblasti Jura. Impozantní chuť s velkou finesou a dlouhým, osvěžujícím koncem. 

CRE-SVG
šumivé víno cremant Jerome Arnoux Zero Dosage
623 Kč

Ročníkový crémant, vyniká velice jemným a dlouhotrvajícím perlením. Je to především v důsledku dlouholetého vyzrávání - neuvěřitelných dlouhých 60 měsíců!  

CRE-ZD
šumivé víno champagne charles ellner carte blanche
840 Kč

Jemné a elegantní šampaňské, v ústech lahodné a velmi šťavnaté. Svěží a živé víno, poměr kvalita/cena je více jak příznivý. Klasický příklad stylu Ellner.

CH-EL-CB
šumivé víno champagne charles ellner grande reserve
977 Kč

Aroma sušených meruněk a čerstvých květů, po chvilce se objevuje svůdná a svěží mineralita. Barva je světle zlatá, perlení jemné a dlouhotrvající.

CH-EL-GR
šumivé víno champagne Louis Roederer
1 499 Kč

Nové základní šampaňské slavného domu Louis Roederer, tzv. multiročníkové Champagne. Ve své kategorii jedno z nejlepších.  

CH-LR-BR
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz