OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

BONOViNO Club

BONOViNO Club je zákaznickým programem společnosti Bono Vino s.r.o., členství je ZDARMA a zcela bez ZÁVAZKŮ.

Člen klubu může členské výhody využívat po vytvoření Nové registrace, vyjádření svého souhlasu se vstupem do BONOViNO Clubu a vytvoření 1. objednávky.

CLUB

 

PODMÍNKY ČLENSTVÍ BONOViNO Club

Členové BONOViNO Clubu obdrží klubovou kartu s identifikačním číslem a mohou nakupovat za ceny club na e-shopu bonovino.cz, a za zvýhodněné maloobchodní ceny osobně na prodejně BonoVino v Brně.

 

JAK SE REGISTROVAT:

a) na prodejně v Brně – při osobní návštěvě s námi vyplníte přihlášku do BONOViNO Clubu

b) zde na e-shopu 

před nákupem se zaregistrujete v pravém horním rohu (Přihlášení -> Nová registrace). Registrací se stáváte členem BONOViNO Club a již při první objednávce můžete nakupovat za zvýhodněné ceny.

- nebo před dokončením objednávky (v posledním, třetím kroku Informace). Tato dodatečná registrace ovšem ještě vyžaduje potvrzení v e-mailu. Za zvýhodněné ceny tedy nakupujete od následující objednávky.

 

POKUD JIŽ MÁTE REGISTRACI:

a) na starém e-shopu, pak klikněte zde, zadejte e-mail, na který byla registrace vedena a poté si obnovíte heslo pro tento nový e-shop.

b) z osobní návštěvy na prodejně, pak je nutné se registrovat i na e-shopu, a to z důvodu vytvoření uživatelského jména a hesla. Do poznámky v první objednávce prosím uveďte číslo vaší karty, kterou jste obdrželi na prodejně.

 small logo

Bono Vino s.r.o. si vyhrazuje právo určit výrobky, na něž se cena club vztahuje. Člen svým podpisem přihlášky do BONOViNO Clubu potvrzuje, že se seznámil s informací o zpracování osobních údajů. Informační povinnost je přístupná zde. Členové BONOViNO Clubu mají právo kdykoliv zrušit své členství, a to na základě zaslání prohlášení o ukončení členství ve BONOViNO Clubu mailem na bonovino@bonovino.cz.

 

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz