OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska

Moře Galicie je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. V naší nabídce najdete oblíbené produkty jako je tuňák, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit. Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka.

Konzervárna Vigilante pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem žlutoploutvým (Atún Claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Nejprodávanější

30 položek celkem
anchoas
76 Kč

Filety z ančoviček v olivovém oleji. Mají výraznou, příjemně slanou chuť. Ideální na přípravu tapas, ochucených majonéz či dresingů.

VIG-ANC
codesa anchoas 55
201 Kč

7 - 10 filetů z kantabrijských ančoviček vysoké kvality v olivovém oleji. Mají velmi delikátní chuť. Skvělé na přípravu tapas, ale i samostatně pouze s pečivem.

COD-SG-55
codesa anchoas 55 limitada
295 Kč

7 - 10 filetů z kantabrijských výběrových ančoviček nejvyšší kvality extra panenském v olivovém oleji. Delikátní chuť a jemná struktura.

COD-SL-55
vigilante atun antipasto
Novinka
71 Kč

Hotová "pomazánka" z tuňáka, grilovaných paprik a nakládané zeleniny. Ideální na rychlou přípravu tapas.

VIG-TUN-ANTI
zamburinas
87 Kč

Hřebenatky naložené v omáčce Salsa Vieira, založené na rajčatech a cibuli. Ideální jako studený předkrm nebo tapas, ale i na vaření do Paelly nebo těstovin.

VIG-HRE
zamburinas en salsa vieira
157 Kč

Delikátní výběrové hřebenatky naložené v omáčce Salsa Vieira, založené na rajčatech a cibuli. Ideální jako studený předkrm nebo tapas.

VIG-DEL-ZAM
tentaculos calamar
61 Kč

Chapadla z kalamára naložená v kvalitním, chuťově neutrálním slunečnicovém oleji jsou rovnou připraveny jako předkrm či tapas, přímo z konzervy.

VIG-KAL
pulpo al ajillo picante
129 Kč

Kousky chapadel chobotnice, které jsou naložené v olivovém oleji, spolu s česnekem a chilli. Tento způsob úpravy je typický pro oblast Galicie.

VIG-CHOB
pulpo en aceite de oliva
173 Kč

Delikátní chuť chobotnice naložené v kvalitním olivovém oleji vás přenese na galicijské pobřeží. Doporučujeme se sklenkou vína Albariño! 

VIG-DEL-CH
mackarel
45 Kč

Očištěné filetky z makrely bez kůže. Jemné maso je naložené v chuťově neutrálním, kvalitním slunečnicovém oleji. Vysoký obsah vitamínů a minerálů.

VIG-MAKF
almejas natural
84 Kč

Delikátní mušle ve vlastní šťávě se hodí jako skvělý aperitiv ke sklence Cavy či Albariña. Jsou výborné zakápnuté olivovým olejem a posypané šupinkovou solí.

VIG-MUS
sardinas in aceite de oliva
84 Kč

Tato konzerva obsahuje 3-4 speciálně vybrané sardinky delikátní chuti, naložené v kvalitním olivovém oleji.120 g

VIG-DEL-S
sardinas picantes
Tip
45 Kč

Konzerva obsahuje 3-4 šťavnaté masité sardinky, naložené v chuťově neutrálním, kvalitním slunečnicovém oleji spolu s chilli papričkou. 120 g

VIG-SAR-PIC
sardinas aceite vegetal
45 Kč

Tato konzerva obsahuje 3-4 šťavnaté masité sardinky, naložené v chuťově neutrálním, kvalitním slunečnicovém oleji.

VIG-SAR
calamares filetes
49 Kč

Konzerva obsahuje malé filetky z tělíček sépií, naložené v chuťově neutrálním slunečnicovém oleji. Ideální jako předkrm, tapas, do salátů nebo i na vaření.

VIG-SEP
calamar en su tinta
52 Kč

Španělská specialita - kousky sépií v omáčce z vlastního inkoustu a rajčat. Výborně se hodí na vaření do španělské speciality Paella Negra, tedy černá paella.

VIG-SEP-EST
mejillones escabeche
70 Kč

V konzervě je 8-12 ks v omáčce escabeche, typické pro Španělsko a Portugalsko. Lehce kyselá a velmi dobře vyvážená chuť. Ideální jako předkrm nebo tapas.

VIG-SLE
mejillones delicatessen
130 Kč

V konzervě je cca 10 pečlivě vybraných mušlí podobné velikosti v omáčce escabeche (lehce kyselá a velmi dobře vyvážená chuť). Ideální jako předkrm nebo tapas.

VIG-DEL-SL
navajas al natural
123 Kč

Tyto škeble si zamilujete pro jejich jemnou a krásně měkkou strukturu. Lehce slaná mořská vůně a chuť škeblí Navajas vás přenese na galicijské pobřeží.

VIG-SKE
bacalao
89 Kč

Konzerva obsahuje vykoštěné filety masa spolu s hustou omáčku. Podávat můžete studenou i teplou s bílým pečivem.

VIG-TRE
Nahoru
Další produkty
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz