OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Treska (Bacalao) v baskické omáčce

Kód: VIG-TRE
Značka: Vigilante
89 Kč
Skladem

Konzerva obsahuje vykoštěné filety masa spolu s hustou omáčku. Podávat můžete studenou i teplou s bílým pečivem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Bacalao a la Vizcaina - Treska v baskické omáčce

Konzerva 115 g (72 g čistá váha)

Baskická omáčka je nepochybně jedna z velkých klasických omáček baskické kuchyně, která se dá použít do velkého množství pokrmů. Je založená na sušených paprikách choricero, rajčatech cibuli a koření. Její nejčastější využití je pak ve spojení právě s treskou. Konzerva obsahuje vykoštěné filety masa spolu s hustou omáčku. Podávat můžete studenou i teplou s bílým pečivem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 115 g

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz