OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Antipasto z tuňáka žlutoploutvého se zeleninou

Kód: VIG-TUN-ANTI
Novinka
Značka: Vigilante
71 Kč
Skladem

Hotová "pomazánka" z tuňáka, grilovaných paprik a nakládané zeleniny. Ideální na rychlou přípravu tapas.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Antipasto Atún Claro con vegetales - Antipasto z tuňáka žlutoploutvého se zeleninou

Konzerva 115 g ( g čistá váha)

Hotová "pomazánka" z kvalitního tuňáka žlutoploutvého. Dále obsahuje olivový olej, směs zeleniny (mrkev, grilované papriky, olivy, okurčičky, cibulky), koření a sůl. Ideální na pečivo na rychlou přípravu tapas, různé předkrmy, ale také jako náplň do empanád.

Tuňák žlutoploutvý (Thunnus albacares) se vyskytuje ve většině tropických a subtropických mořích. Přívlastek žlutoploutvý získal díky žlutému zbarvení hřbetních a břišních ploutví. Ihned poté, co je chycen, je čerstvý připravován v továrně k rozřezání, vaření a je balen do konzerv v podobě různých specialit. Tuňák žlutoploutvý patří jednoznačně mezi nejkvalitnější konzervované tuňáky. Vitaminy E, A a některé z řady B, železo, fosfor, hořčík, zinek, draslík a jód v konzervě tuňáka jsou důležitou složkou vyváženého jídelníčku.

Složení: žlutoploutvý tuňák (41%), olivový olej, mix zeleniny 24% (mrkev, paprika, olivy, okurky, jarní cibulka, ocet, cukr) pepř, aroma (extrakt z pepře), koření a sůl

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 115 g
Počet ks v balení: 12 ks

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz