OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Chapadla z kalamárů (Tentáculos de calamar) v rostlinném oleji

Kód: VIG-KAL
Značka: Vigilante
61 Kč
Skladem

Chapadla z kalamára naložená v kvalitním, chuťově neutrálním slunečnicovém oleji jsou rovnou připraveny jako předkrm či tapas, přímo z konzervy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Tentáculos de calamar - Chapadla z kalamárů v rostlinném oleji

Konzerva 115g (72 g čistá váha)

Kalamár (někdy označován jako oliheň) má nízký obsah tuku a také obsahuje omega-3 mastné kyseliny a sodík. Vyskytuje se v teplejších vodách. Má torpédovité tělo a trojúhelníkovými ploutvemi v ocasní části a 10 chapadel v oblasti hlavy. Kalamáry mají bílé, jemné a pružné maso. Maso čerstvých kalamárů se krátce smaží, vaří nebo griluje. Kalamár a oliheň je řádově větší než sépie.

Chapadla z kalamára naložená v kvalitním, chuťově neutrálním slunečnicovém oleji jsou rovnou připraveny jako předkrm či tapas, přímo z konzervy. Výborně k nim sedí dochucení výraznějším olivovým olejem, česnekem, petrželí, citronem či spojení se středomořskou zeleninou.

Složení: kalamár, slunečnicový olej, sůl

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 115 g
Počet ks v balení: 40 ks

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz