OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Hřebenatky Delicatessen (Zamburiñas) v omáčce

Kód: VIG-DEL-ZAM
Značka: Vigilante
157 Kč
Skladem

Delikátní výběrové hřebenatky naložené v omáčce Salsa Vieira, založené na rajčatech a cibuli. Ideální jako studený předkrm nebo tapas.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Zamburiñas en salsa de Vieira - Hřebenatky v rajčatové omáčce "Vieira"

Línea Delicatessen, výběrová kvalita
Konzerva 115 g (72 g čistá váha)

V Galicii je díky teplotě a živinám v mořské vodě ideální prostředí pro rozvoj, zajištění optimální velikosti a kvality mušlí. Stejně jako všechny ostatní měkkýši, i tyto mušle jsou zdrojem vitamínů bílkovin a minerálů, proto jsou součástí zdravé a vyvážené stravy, také mají nízký obsah tuku. Jsou typické pro středomořskou gastronomii v nejrůznějších úpravách.

Tyto delikátní, ručně vybírané hřebenatky podobné velikosti jsou naložené v omáčce Salsa Vieira - což je salsa založená na rajčatech a cibuli. Ideální jako předkrm nebo tapas. Můžete použít i na vaření do Paelly nebo těstovin.

Složení: hřebenatky, slunečnicový olej, cibule, rajčata, víno, aroma (paprikový extrakt), koření a sůl

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 115 g
Počet ks v balení: 12 ks

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz