OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Sardinky pikantní

Kód: VIG-SAR-PIC
Tip
Značka: Vigilante
45 Kč
Skladem

Konzerva obsahuje 3-4 šťavnaté masité sardinky, naložené v chuťově neutrálním, kvalitním slunečnicovém oleji spolu s chilli papričkou.

120 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Sardinas picantes - Sardinky pikantní

Konzerva 120 g (88 g čistá váha)

Sardinka použitá v těchto produktech (Sardina pilchardus) je ryba z čeledi sleďovití (Clupeidae). Jedná se o velmi běžný druh na španělském pobřeží, dosahující délky až 25 cm. Sardinky jsou připravené a konzervují se pouze od července do prosince, protože jejich maso je šťavnatější a chutnější během tohoto období. Sardinka poskytuje více energie a více vitaminů rozpustných v tucích, než bílá ryba. V sardinkách je přítomnost tuků, které májí vysoký obsah polynenasycených mastných kyselin, tudíž je to velmi zdravá ryba pro náš organismus. Je také snadno stravitelná a je vynikajícím zdrojem minerálů a vitamínů (A a D), které jsou plně zachovány díky konzervačnímu procesu.

Tato konzerva obsahuje 3-4 šťavnaté masité sardinky, naložené v chuťově neutrálním, kvalitním slunečnicovém oleji spolu s kořením a chilli. Sardinky si vychutnáte samotné s pečivem a máslem, hodí se také do pomazánek.

suggestion l Tip na tapas - na bagetu položíme pikantní sardinku, přes ni španělský kozí roh guindilla a zakápneme olivovým olejem.

Složení: sardinky, slunečnicový olej, přírodní chilli koření, sůl

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 120 g
Počet ks v balení: 12 ks

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz