PRODEJNA OTEVŘENA PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Tuňák Žlutoploutvý (Atún Claro) ve vlastní šťávě

Kód: VIG-TUN-LMVS
Značka: Vigilante
55 Kč
Skladem

Tuňák Žlutoploutvý ve vlastní šťávě je nejzdravější variantou konzervovaných ryb. Díky vynechání oleje má nejnižší obsah tuků. Hodí se na použití do nejrůznějších receptů. Konzerva obsahuje celé kusy masa z filetů, žádnou drť!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Atún Claro al natural - Tuňák Žlutoploutvý ve vlastní šťávě

Konzerva 111 g (78 g čistá váha)

Tuňák žlutoploutvý (Thunnus albacares) se vyskytuje ve většině tropických a subtropických mořích. Je to vynikající plavec, který dokáže urazit obrovské vzdálenosti během období tahů a navíc je to jedna z nejrychlejších ryb současnosti. Přívlastek žlutoploutvý získal díky žlutému zbarvení hřbetních a břišních ploutví. Tuňák žlutoploutvý patří mezi větší tuňáky a váží kolem 50-60 kg. Ihned poté, co je chycen, je čerstvý připravován v továrně k rozřezání, vaření a je balen do konzerv v podobě různých specialit. Tuňák žlutoploutvý patří jednoznačně mezi nejkvalitnější konzervované tuňáky. Vitaminy E, A a některé z řady B, železo, fosfor, hořčík, zinek, draslík a jód v konzervě tuňáka jsou důležitou složkou vyváženého jídelníčku.

Tento tuňák má díky vynechání oleje nižší obsah tuků. Hodí se na použití do nejrůznějších receptů. Konzerva obsahuje celé kusy masa z filetů, žádnou drť!

Doplňkové parametry

Kategorie: Rybí konzervy
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 111 g

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz