OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Slávky Delicatessen (Mejillones) v kyselém láku

Kód: VIG-DEL-SL
Značka: Vigilante
130 Kč
Skladem

V konzervě je cca 10 pečlivě vybraných mušlí podobné velikosti v omáčce escabeche (lehce kyselá a velmi dobře vyvážená chuť). Ideální jako předkrm nebo tapas.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Mejillones en escabeche - Slávky v kyselém láku

Línea Delicatessen, výběrová kvalita
Konzerva 115g (70 g čistá váha)

V Galicii je díky teplotě a živinám v mořské vodě ideální prostředí pro rozvoj, zajištění optimální velikosti a kvality mušlí. Stejně jako všechny ostatní měkkýši, slávky jsou zdrojem vitamínů bílkovin a minerálů, proto jsou součástí zdravé a vyvážené stravy, také mají nízký obsah tuku. Jsou typické pro středomořskou gastronomii v nejrůznějších úpravách.

Escabeche je tradiční styl úpravy masa a ryb, typický pro Španělsko a Portugalsko. Pokrm se marinuje nebo vaří v kyselé šťávě spolu s kořením, paprikou, cibulí, citrusy atd. Jedná se o jeden z nejstarších způsobů konzervování masa.  

Lehce kyselá a velmi dobře vyvážená chuť se perfektně hodí i k nakládání mušlí. V konzervě je cca 10 pečlivě vybraných mušlí podobné velikosti v omáčce escabeche. Ideální jako předkrm nebo tapas.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 115 g
Počet ks v balení: 12 ks

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz