OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Škeble (Navajas) ve vlastní šťávě

Kód: VIG-SKE
Značka: Vigilante
123 Kč
Skladem

Tyto škeble si zamilujete pro jejich jemnou a krásně měkkou strukturu. Lehce slaná mořská vůně a chuť škeblí Navajas vás přenese na galicijské pobřeží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Navajas al natural - Škeble ve vlastní šťávě

Konzerva 115 g (63 g čistá váha)

Tato škeble, Břitka atlantská, je velký jedlý mořský mlž nacházející na pobřeží Španělska a Portugalska, a na druhé straně oceánu od Kanady až po Jižní Karolínu. Škeble je pojmenována podle extrémně ostrého okraje skořápky a celkového tvaru, který se silně podobá staromódní rovné břitvě. 

Tato konzerva obsahuje tělíčka Navajas, které pochází pocházejí z pobřeží Galícíe. Zde se nejčastěji grilují i se skořápkou, nebo lehce povaří. Tyto škeble si zamilujete pro jejich jemnou a krásně měkkou strukturu. Ideální podávat jen tak jako předkrm s pečivem, nebo vyladit olivovým olejem, citronem a petrželí.

Lehce slaná mořská vůně a chuť škeblí Navajas vás přenese na galicijské pobřeží. Doporučujeme se sklenkou vína Albariño

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 111 g

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz