OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Úhoříci (Surimi tipo angula) pikantní na česneku

Kód: VIG-ANG
Značka: Vigilante
68 Kč
Skladem

Surimi jsou alternativou úhoříků Angulas jejichž cena přesahuje pravý kaviár. Chutnají po česneku a chilli, ve kterém jsou naloženy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Surimi tipo Angula - Úhoříci "surimi" pikantní na česneku

Konzerva 110 g (50 g čistá váha)

Malí úhoříci (angulas), jsou potomci úhořů, kteří migrují obrovské vzdálenosti, aby se rozmnožili. Angulas jsou vysoce ceněné ryby se skvělou gastronomickou pověstí, ale také vysokou komerční hodnotou. Cena dosahuje až 1600 Euro za 1 kg. Výrobci proto přišli s dostupnou alternativou – "surimi" verzí těchto úhoříků. Díky svému efektnímu vzhledu jsou i tak velice oblíbené ve španělské gastronomii a ke zdobení tapas neodmyslitelně patří. Chutnají po česneku a chilli, ve kterém jsou naloženy.

suggestion l Tip na tapas - na bagetu položíme nakládanou papriku pimiento piquillo, na ni volské oko z křepelčího vajíčka a dozdobíme hromádkou angulas.

Složení: slunečnicový olej, surimi (rybí maso, voda, kukuřičný škrob, sušené vaječné bílky, zvýrazňovač chuti (glutaman sodný), stabilizátor E407, E410, sůl, slunečnicový olej, sépiový inkoust a ochucovadlo), přírodní česnekové koření (0,7%), přírodní chilli koření (0,2%) a paprika (0,1%)

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 110 g
Počet ks v balení: 40 ks

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz