OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Tuňák (Atún) v rajčatové omáčce

Kód: VIG-TUN-RO
Akce
Značka: Vigilante
26 Kč
Skladem

Malá konzerva tuňáka, připravena dle klasické receptury v rajčatové omáčce. Ideální jako zdravá svačina nebo třeba k přípravě španělských taštiček empanadas.
AKCE 30%! (PŮV. CENA 37,-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Atún en tomate - Tuňák v rajčatové omáčce - AKCE 30%! (PŮV. CENA 37,-)

Konzerva 80 g (52 g čistá váha)

Tuňák patří jednoznačně mezi nejkvalitnější konzervované ryby. Vitaminy E, A a některé z řady B, železo, fosfor, hořčík, zinek, draslík a jód v konzervě tuňáka jsou důležitou složkou vyváženého jídelníčku.

Tento tuňák byl připraven dle klasické španělské receptury v rajčatové omáčce. Ideální jen tak samotný, na těstoviny, do salátů, na příparavu tuňákové pomazánky a nebo jako náplň španělských taštiček empanadas. Konzerva obsahuje kousky masa z filetů, žádnou drť!

Složení: treska, slunečnicový olej, cibule, rajčata, aroma (paprikový extrakt), koření, sůl

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 80 g

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz