OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Tuňák žlutoploutvý (Atún Claro) v Galicijské omáčce

Kód: VIG-TUN-GAL
Novinka
Značka: Vigilante
71 Kč
Skladem

Tento tuňák je dle tradiční galicijské receptury naložen kromě kvalitního slunečnicového oleje také v česneku, paprice, chilli, koření a soli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Atún Claro en salsa de gallega picante - Tuňák žlutoploutvý v Galicijské omáčce pikantní

Konzerva 115 g ( g čistá váha)

Tuňák žlutoploutvý (Thunnus albacares) se vyskytuje ve většině tropických a subtropických mořích. Přívlastek žlutoploutvý získal díky žlutému zbarvení hřbetních a břišních ploutví. Patří mezi větší tuňáky a váží kolem 50-60 kg. Ihned poté, co je chycen, je čerstvý připravován v továrně k rozřezání, vaření a je balen do konzerv v podobě různých specialit. Tuňák žlutoploutvý patří jednoznačně mezi nejkvalitnější konzervované tuňáky. Vitaminy E, A a některé z řady B, železo, fosfor, hořčík, zinek, draslík a jód v konzervě tuňáka jsou důležitou složkou vyváženého jídelníčku.

Tento tuňák je dle tradiční galicijské receptury naložen kromě kvalitního slunečnicového oleje také v česneku, paprice, chilli, koření a soli. Je výborný samotný, ale díky jemné pikantnosti se hodí i k použití do nejrůznějších receptů. Konzerva obsahuje celé špalíčky masa z filetů, žádnou drť!

Složení: žlutoploutvý tuňák, slunečnicový olej, přírodní česnekové koření, paprikový extrakt, přírodní chilli koření, koření a sůl

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 115 g
Počet ks v balení: 12 ks

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz