OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Sépie (Calamares) ve vlastním inkoustu kousky

Kód: VIG-SEP-EST
Značka: Vigilante
52 Kč
Skladem

Španělská specialita - kousky sépií v omáčce z vlastního inkoustu a rajčat. Výborně se hodí na vaření do španělské speciality Paella Negra, tedy černá paella.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Calamares en su Tinta  - Sépie ve vlastním inkoustu kousky

Konzerva 115 g (72 g čistá váha)

Sépie patří do třídy měkkýšů a řadí se mezi hlavonožce. Jedná se o živočicha s nízkým obsahem kalorií a tuku a obsahuje omega-3 mastné kyseliny a sodík. Sepie má zvláštní schopnost - ze speciální žlázy vypouští inkoust, aby se v obarvené vodě ztratila a unikla tak před nebezpečím. Sépiový inkoust obsahuje přírodní tmavé barvivo melanin, vápník, hořčík, železo a proteiny. Používá k obarvování potravin, nejčastěji rizota. 

Tato konzerva obsahuje kousky sépií v omáčce z vlastního inkoustu a rajčat. Ideální jen tak s bílou bagetou jako předkrm nebo tapas. Výborně se hodí také na vaření do španělské speciality Paella Negra, tedy "černá paella" obarvená sépiovým inkoustem.

Složení: sépie, rajčata, cibule, slunečnicový olej, sépiový inkoust (zahušťovadlo, sodná sůl), koření, aroma (paprikový extrakt), sůl

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 115 g
Počet ks v balení: 12 ks

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz