28. 9. (ČT) - 29. 9. (PÁ) ZAVŘENO

Sardinky v rostlinném oleji

Kód: VIG-SAR
Značka: Vigilante
44 Kč
Skladem

Tato konzerva obsahuje 3-4 šťavnaté masité sardinky, naložené v chuťově neutrálním, kvalitním slunečnicovém oleji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Sardinas en aceite de girasol - Sardinky v rostlinném oleji

Konzerva 120 g (88 g čistá váha)

Sardinka použitá v těchto produktech (Sardina pilchardus) je ryba z čeledi sleďovití (Clupeidae). Jedná se o velmi běžný druh na španělském pobřeží, dosahující délky až 25 cm. Sardinky jsou připravené a konzervují se pouze od července do prosince, protože jejich maso je šťavnatější a chutnější během tohoto období. Sardinka poskytuje více energie a více vitaminů rozpustných v tucích, než bílá ryba. V sardinkách je přítomnost tuků, které májí vysoký obsah polynenasycených mastných kyselin, tudíž je to velmi zdravá ryba pro náš organismus. Je také snadno stravitelná a je vynikajícím zdrojem minerálů a vitamínů (A a D), které jsou plně zachovány díky konzervačnímu procesu.

Tato konzerva obsahuje 3-4 šťavnaté masité sardinky, naložené v chuťově neutrálním, kvalitním slunečnicovém oleji. Sardinky si vychutnáte samotné s pečivem a máslem, ideální jsou pak na rybičkovou pomazánku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 120 g

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz