OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Picos - tradiční španělské trvanlivé pečivo

Picos - tradiční španělské trvanlivé pečivo. Jejich předností je to, že jsou vždy po ruce a na rozdíl od pečiva vždy čerstvé. Tento křupavý zázrak si vychutnáte samotný, se sklenkou vína či s kvalitním olivovým olejem. Stejně tak jsou skvělým doplňkem k jamónu, olivám, sýrům a dalším pochutinám. Picos se využívají mezi profesionály také na degustacích vína, kdy si mezi jednotlivými vzorky potřebujete neutralizovat chutě na patře.

Nejprodávanější

13 položek celkem
mandle
od 84 Kč

BIO Mandle loupané, pražené na extra panenském olivovém oleji, lehce solené. Varování, těžce návykové!

MAN-SOL-100
picos utreranos gastro
125 Kč

Řemeslné picos ve tvaru malých rohlíčků. Jako stvořené pro všechny milovníky kvalitních surovin a jednoduchých chutí. Velké balení 500 g.

PIC-AR-3
picos utreranos mini
18 Kč

Řemeslné picos ve tvaru malých rohlíčků. Jako stvořené pro všechny milovníky kvalitních surovin a jednoduchých chutí. Malé balení 20 g.

PIC-AR-1
picos utreranos shop
Akce
26 Kč

Řemeslné picos ve tvaru malých rohlíčků. Jako stvořené pro všechny milovníky kvalitních surovin a jednoduchých chutí. Střední balení 140 g. AKCE 30%! (PŮV. CENA 37,-)

PIC-AR-2
picos gourmer rustico gastro
205 Kč

Picos Gourmet Rustico mají tvar malých bagetek a na rozdíl od jiných typů obsahují žitný kvásek. Nezaměnitelná chuť a jedinečná rustikální struktura.

PIC-GR-3
picos gourmet rustico shop130
Akce Novinka
31 Kč

Picos Gourmet Rustico mají tvar malých bagetek a na rozdíl od jiných typů obsahují žitný kvásek. Nezaměnitelná chuť a jedinečná rustikální struktura. AKCE 30%! (PŮV. CENA...

PIC-GR-4
picos gourmet rustico mini
21 Kč

Picos Gourmet Rustico mají tvar malých bagetek a na rozdíl od jiných typů obsahují žitný kvásek. V obalu Doypack pak vydrží dlouho křupavé.

PIC-GRG-1
picos gourmet rustico shop
53 Kč

Tyto picos mají tvar malých bagetek a na rozdíl od jiných typů obsahují žitný kvásek. Ve znovu uzavíratelném obalu Doypack pak vydrží dlouho křupavé.

PIC-GRG-2
picos hojas de pan
45 Kč

Tenké, extra křupavé chlebové lístky "Hojas" ideálně doplní nejrůznější pomazánky a dipy. Chutnají ale skvěle i samotné nebo s olivovým olejem.

PIC-PH-2
picos laminas de pan
67 Kč

Tyto dlouhé, extra křupavé chlebové plátky s velmi jemnou texturou jsou gurmánským doplňkem pro nejrůznější pokrmy.

PIC-PL-2
picos rebujos mix gastro
84 Kč

"Mix" obsahuje náhodně vybrané druhy - rohlíčky, válečky a sezamové polštářky. Pro svoji univerzálnost se skvěle snoubí s jakýmkoliv pokrmem.

PIC-RE-3
picos rebujos mix shop
37 Kč

Picos rebujos "Mix" obsahuje náhodně vybrané druhy - rohlíčky, válečky a sezamové polštářky. Pro svoji univerzálnost se skvěle snoubí s jakýmkoliv pokrmem.

PIC-RE-2
picos sin gluten
21 Kč

Skvělá chuť bez lepku! Tyto picos si díky kukuřičné mouce zachovávají veškerou chuť a texturu. Vhodné pro celiaky.

PIC-SG-1
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz