OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Extra Virgen olivové oleje ze Španělska

Nejvyšší kategorie olivových olejů Extra Virgen musí splňovat přísná pravidla. Olivy se sbírají až po opadání, pečlivě přebírají, lisují pouze mechanicky za studena (do 50 °C) a jejich volná kyselost je maximálně 0,8 g na 100 ml. Nejsou také nijak chemicky upravované.

Mezi oblíbené olivové oleje patří značky Naturvie, La MasrojanaViña Oliva a Valdelana.

 

Nejprodávanější

6 položek celkem
valdelana olej
395 Kč

Extra panenský olivový olej Agnvs z odrůdy oliv Arbequina. Má příjemnou vůni připomínající čerstvé zelené ovoce. Olej je hustý a silný.

VAL-OL
vina oliva aceite 1 de cortijero
291 Kč

Tento olivový olej je za studena lisovaný, vyrobený z odrůdy Arbequina. Olej zeleno-zlaté zářivé barvy, vůně čerstvě posekané trávy a svěžího a ovoce.

ZAL-COL1
vina oliva aceite 1l
399 Kč

Olej Cortijero je za studena lisovaný olivový olej z odrůdy Carrasqueña. Tento olej lahodné, avšak neutrální chuti se také výborně hodí na vaření.

ZAL-C1
vina oliva aceite 5l
1 935 Kč

Tento olej z odrůdy Carrasqueña lahodné, avšak neutrální chuti se výborně hodí na vaření, tedy i tepelnou úpravu. Vynikající kvalita za bezkonkurenční cenu.

ZAL-C5
olivovy olej la masrojana 500
291 Kč

Velmi vyvážený olivový olej z odrůdy Arbequina. Má nazelenalou barvu a hustou konzistenci s mnoha aromatickými tóny (mimo jiné rajče a bylinky).

MA-AO-05
olivovy olej la masrojana 250
155 Kč

Velmi vyvážený olivový olej La Masrojana má nazelenalou barvu a hustou konzistenci s mnoha aromatickými tóny odrůdy Arbequina. Malé balení 0,25 l.

MA-AO-025
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz