OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Extra Virgen olivové oleje ze Španělska

Nejvyšší kategorie olivových olejů Extra Virgen musí splňovat přísná pravidla. Olivy se sbírají až po opadání, pečlivě přebírají, lisují pouze mechanicky za studena (do 50 °C) a jejich volná kyselost je maximálně 0,8 g na 100 ml. Nejsou také nijak chemicky upravované.

Mezi oblíbené olivové oleje patří značky Naturvie, La MasrojanaViña Oliva a Valdelana.

 

Nejprodávanější

valdelana olej
 
363 Kč
olivovy olej la masrojana 500
 
209 Kč
vina oliva aceite 1 de cortijero
 
181 Kč
vina oliva aceite 1l
 
224 Kč
vina oliva aceite 5l
 
1 043 Kč
naturvie full moon
 
421 Kč
naturvie arbequina
 
346 Kč
naturvie cornezuelo
 
346 Kč
12 položek celkem
valdelana olej
363 Kč

Extra panenský olivový olej Agnvs z odrůdy oliv Arbequina. Má příjemnou vůni připomínající čerstvé zelené ovoce. Olej je hustý a silný.

VAL-OL
vina oliva aceite 1 de cortijero
181 Kč

Tento olivový olej je za studena lisovaný, vyrobený z odrůdy Arbequina. Olej zeleno-zlaté zářivé barvy, vůně čerstvě posekané trávy a svěžího a ovoce.

ZAL-COL1
vina oliva aceite 1l
224 Kč

Olej Cortijero je za studena lisovaný olivový olej z odrůdy Carrasqueña. Tento olej lahodné, avšak neutrální chuti se také výborně hodí na vaření.

ZAL-C1
vina oliva aceite 5l
1 043 Kč

Tento olej z odrůdy Carrasqueña lahodné, avšak neutrální chuti se výborně hodí na vaření, tedy i tepelnou úpravu. Vynikající kvalita za bezkonkurenční cenu.

ZAL-C5
olivovy olej la masrojana 500
209 Kč

Velmi vyvážený olivový olej z odrůdy Arbequina. Má nazelenalou barvu a hustou konzistenci s mnoha aromatickými tóny (mimo jiné rajče a bylinky).

MA-AO-05
olivovy olej la masrojana 250
125 Kč

Velmi vyvážený olivový olej La Masrojana má nazelenalou barvu a hustou konzistenci s mnoha aromatickými tóny odrůdy Arbequina. Malé balení 0,25 l.

MA-AO-025
naturvie arbequina
346 Kč

Olej s ovocnými vjemy spojenými s tóny zeleného jablka, trávy či rajčat. Vynikající k finálnímu dokončení pokrmů. Vysoce kvalitní olivový olej.

NAT-AR
naturvie cornezuelo
346 Kč

Naturvie je jediná značka na světě, která nalahvovala tuto „jednoodrůdovku“ Cornezuelo. Olej se středně intenzivní zelenou ovocností a širokou škálou využití.

NAT-CO
naturvie full moon
421 Kč

Olivy se ručně sklízí při říjnovém úplňku členy klubu Full Moon. Full Moon – Magie měsíce přeměněná na unikátní extra panenský olivový olej.

NAT-FM
naturvie primeras aceitunas
346 Kč

Svěží zelený olej s ovocnými tóny, můžeme zde najít také artyčok, rajčata či fíky. Ve vůni velmi silný, pikantní s příjemnou hořkostí.

NAT-PA
naturvie spail in love
346 Kč

To nejlepší ze španělských odrůd v jedné láhvi. Extra panenský olivový olej vytvořený jako výjimečná kupáž pěti olivových odrůd, charakterizujících Španělsko.

NAT-LS-11/23
naturvie set3
1 163 Kč

Elegantní dárkové balení olivových olejů. Arequipa, Arbequina a Frantoio, každý vyniká svým specifickým charakterem odrážející jednotlivou odrůdu oliv.

NAT-DB3
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz