OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

La Masrojana olivový olej Arbequina

Kód: MA-AO-05
Značka: La Masrojana
291 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Velmi vyvážený olivový olej z odrůdy Arbequina. Má nazelenalou barvu a hustou konzistenci s mnoha aromatickými tóny (mimo jiné rajče a bylinky).

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Masrojana - Aceite de oliva Arbequina - olivový olej jednoodrůdový

0,5 l
Kategorie Extra Virgen - extra panenský

Všechny oleje La Masrojana jsou vyráběny z oliv třídy A+ tradiční metodou (pouze mechanickými postupy), díky které si zachovávají čitstotu a jedinečné vlastnosti.

Odrůda oliv Arbequina je považovaná za jednu z nejlepších na světě, díky její skvělé kvalitě. Většina produkce těchto oliv je určena k extrakci, tedy výrobě olivového oleje právě díky vysokému obsahu olejů (21-25%) a výjimečným organoleptickým vlastnostem. Tyto charakteristiky dodávají také stolním olivám jedinečnou bohatou máslovou chuť.

Olej má nazelenalou barvu, hustou konzistenci s mnoha aromatickými tóny (mimo jiné rajče a bylinky). V ústech se projevuje lehká hořkost a štiplavost spolu s jemným a ovocným koncem.

Složení: extra panenský olivový olej 100%

Doplňkové parametry

Kategorie: Extra Virgen olivové oleje ze Španělska
Odrůda: Arbequina
Objem: 0,5 l
Země původu, region: Španělsko, Katalánsko
Položka byla vyprodána…

Rodinná společnost La Masrojana a naše nabídka oliv a olivových olejů

La-Masrojana

La Masrojana je rodinná společnost založená již roku 1977. Specializuje se na zpracování regionálních oliv z oblasti Priorat, Ribera d'Ebre a Terra Alta. V jejich portfoliu najdeme stolní olivy místních odrůd (Arbequina, Empeltre, Gordal apd.) olivová paté, extra Virgin olivové oleje a ochucené olivové oleje. Produkty La Masrojana jsou vyráběny dle tradičních regionálních postupů, které se předávaly z generace na generaci, pečlivě se chránily a během času stále zlepšovaly.

La Masrojana galerie

Myšlenkou La Masrojana je pracovat lokálně, používat produkty vypěstované v regionu a chovat se maximálně šetrně k životnímu prostředí. Díky velké péči a ověřeným postupům tak vznikají produkty vysoké kvality. Hodnoty La Masrojana by se daly jednoduše shrnout ve čtyřech slovech: blízkost, kvalita, tradice a ekologie. Díky použití skla jako obalového materiálu jsou také téměř všechny produkty bez jakýchkoliv aditiv a konzervantů.

Nákupem La Masrojana podpoříte nejen produkt s jasným původem ale i malého rodinného výrobce, který respektuje tradice a dává přednost kvalitě nad kvantitou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz