OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

La Masrojana olivy zelené Arbequina

Kód: MA-OS-ARB
Značka: La Masrojana
55 Kč
Skladem

Olivy Arbequina mají měkkou konzistenci a vynikající nezaměnitelnou chuť. Jsou velmi drobné a malé, o to větší chuťový požitek však nabízejí.
210 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Masrojana - Aceitunas Arbequina - Olivy zelené s peckou

Sklo 370 g (210 g čistá váha)
Původ odrůdy: Priorat

Odrůda oliv Arbequina je považovaná za jednu z nejlepších na světě, díky její skvělé kvalitě. Většina produkce těchto oliv je určena k extrakci, tedy výrobě olivového oleje, právě díky vysokému obsahu olejů (21-25%) a výjimečným organoleptickým vlastnostem. Tyto charakteristiky pak dodávají i stolním olivám jedinečnou bohatou máslovou chuť.

Olivy vyrobené tradičním způsobem, jak to dělají v La Masrojana, mají měkkou konzistenci a vynikající chuť, která je charakteristická pouze pro terroir oblasti Priorat. Tyto olivy jsou velmi drobné a malé, o to větší chuťový požitek však nabízejí. Jsou výtečné samostatné, pokapané olivovým olejem Arbequina nebo skvěle doplní salát, aniž by ho výrazně chuťově přehlušily.

Olivy Masrojana ve skle splňují tyto specifikace: BEZ KONZERVANTŮ, Gluten free, Vegan

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Odrůda: Arbequina
Země původu, region: Španělsko, Katalánsko
Hmotnost: 210 g

Rodinná společnost La Masrojana a naše nabídka oliv a olivových olejů

La-Masrojana

La Masrojana je rodinná společnost založená již roku 1977. Specializuje se na zpracování regionálních oliv z oblasti Priorat, Ribera d'Ebre a Terra Alta. V jejich portfoliu najdeme stolní olivy místních odrůd (Arbequina, Empeltre, Gordal apd.) olivová paté, extra Virgin olivové oleje a ochucené olivové oleje. Produkty La Masrojana jsou vyráběny dle tradičních regionálních postupů, které se předávaly z generace na generaci, pečlivě se chránily a během času stále zlepšovaly.

La Masrojana galerie

Myšlenkou La Masrojana je pracovat lokálně, používat produkty vypěstované v regionu a chovat se maximálně šetrně k životnímu prostředí. Díky velké péči a ověřeným postupům tak vznikají produkty vysoké kvality. Hodnoty La Masrojana by se daly jednoduše shrnout ve čtyřech slovech: blízkost, kvalita, tradice a ekologie. Díky použití skla jako obalového materiálu jsou také téměř všechny produkty bez jakýchkoliv aditiv a konzervantů.

Nákupem La Masrojana podpoříte nejen produkt s jasným původem ale i malého rodinného výrobce, který respektuje tradice a dává přednost kvalitě nad kvantitou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz