OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Makrela filetky (Caballa) v oleji

Kód: VIG-MAKF
Značka: Vigilante
45 Kč
Skladem

Očištěné filetky z makrely bez kůže. Jemné maso je naložené v chuťově neutrálním, kvalitním slunečnicovém oleji. Vysoký obsah vitamínů a minerálů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Caballa filletes - Makrela filety v oleji

Konzerva 85 g (58 g čistá váha)

Makrela patří do rodiny tzv. "modrých ryb", a je velmi dobrá pro lidský organismus v důsledku přítomnosti tuku s vysokým obsahem polynenasycených kyselin (Omega 3). Je také dobrým zdrojem minerálů a vitamínů, z nichž můžeme vyzdvihnout vitamin B2. Makrely mají obsah bílkovin velmi podobný vejci nebo masu. Vysoký obsah vitamínů a minerálů je plně zachován i při procesu konzervování.

Konzerva obsahuje očištěné filetky z makrely bez kůže. Jemné maso je naložené v chuťově neutrálním, kvalitním slunečnicovém oleji.

Složení: makrela, slunečnicový olej, sůl

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 85 g
Počet ks v balení: 25 ks

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz