OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00
31 položek celkem
bacalao
89 Kč

Konzerva obsahuje vykoštěné filety masa spolu s hustou omáčku. Podávat můžete studenou i teplou s bílým pečivem.

VIG-TRE
atun tomate 80
Akce
26 Kč

Malá konzerva tuňáka, připravena dle klasické receptury v rajčatové omáčce. Ideální jako zdravá svačina nebo třeba k přípravě španělských taštiček empanadas. AKCE 30%! (PŮV....

VIG-TUN-RO
atun blanco
129 Kč

Bonito del Norte, neboli Bílý tuňák zabírá elitní příčku mezi tuňáky. Maso Bílého tuňáka je velmi delikátní, jemné a má hladkou strukturu.

VIG-DEL-TUNB
vigilante atun claro alagallega
Novinka
71 Kč

Tento tuňák je dle tradiční galicijské receptury naložen kromě kvalitního slunečnicového oleje také v česneku, paprice, chilli, koření a soli.

VIG-TUN-GAL
atun claro aceitedeoliva
Novinka
71 Kč

Tuňák žlutoploutvý patří jednoznačně mezi nejkvalitnější konzervované tuňáky. Konzerva obsahuje celé špalíčky masa z filetů, žádnou drť! Balení 115 g

VIG-TUN-LOM
atun claro 3 latas
97 Kč

Konzerva obsahuje celé kousky šťavnatého masa z filetů, žádnou drť! Díky slunečnicovému oleji se vyznačuje neutrální chutí. Praktické balení 3x 80 g.

VIG-TUN-L3
atun claro vegetal 110
56 Kč

Díky kvalitnímu rostl. oleji se vyznačuje neutrální chutí a je vhodný do mnoha receptů. Tato 111g konzerva obsahuje celé šťavnaté špalíčky masa z filetů.

VIG-TUN-LRM
atun claro 1 kg
370 Kč

Díky slunečnicovému oleji se vyznačuje neutrální chutí a je vhodný k použití do různých receptů. Balení 1 kg se hodí např. na přípravu tuňákové pomazánky.

VIG-TUN-LRV
atun claro vegetal 220 new
94 Kč

Díky kvalitnímu rostl. oleji se vyznačuje neutrální chutí a je vhodný do mnoha receptů. Tato 220g konzerva obsahuje celé šťavnaté špalíčky masa z filetů.

VIG-TUN-LR
atun claro alnatural
53 Kč

Díky vynechání oleje má nejnižší obsah tuků. Hodí se na použití do nejrůznějších receptů. Konzerva obsahuje celé kusy masa z filetů, žádnou drť!

VIG-TUN-LMVS
angulas surimi al ajillo
68 Kč

Surimi jsou alternativou úhoříků Angulas jejichž cena přesahuje pravý kaviár. Chutnají po česneku a chilli, ve kterém jsou naloženy.

VIG-ANG
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz