OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Sušené papriky Ñoras

Kód: AV-NOR
Značka: El Avion
52 Kč
Skladem

Ñoras jsou malé, kulaté, intenzivní papriky se sladkou dužinou. Používají se do polévek, omáček, dušených mas apod., kde vynikne jejich charakteristická chuť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

El Avion - sušené papriky Ñoras

Balení 20 g (cca 6 ks)

Ñoras jsou malé, kulaté, intenzivní papriky se sladkou dužinou. Používají se do polévek, omáček, dušených mas apod. Také se používají ke kořenění klobásek chorizo. Ve španělské kuchyni jsou mnohem více používané než běžné chilli papričky. Hodí se skvěle do pokrmů z rýže, kde vynikne jejich charakteristická chuť. Nezbytné jsou pro přípravu jednoho z nejtypičtějších španělských jídel - "Bacalao a la Vizcaína" (treska po baskicku) a nebo omáčky Romesco.

Používá se jejich dužina - to znamená že papriky je nejprve nutné namočit (nebo vyvařit v daném pokrmu), pak vytáhnout, nožem z nich seškrábnout dužinu, která se pak vrátí do jídla. Slupka se vyhodí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělské tradiční koření a rýže
Země původu, region: Španělsko, Valencie
Hmotnost: 20 g

Společnost El Avion a naše nabídka koření a dochucovadel

el-avion

V roce 1918, José María Gómez Mira spolu se značkami El Aeroplano, El Avion a La Cadena položil základy společnosti El Avion, která pak umožnila nabídnout zákazníkům produkty tisíce vůní a chutí.

El Avion vytváří produkty, jež jsou vhodné jak do vrcholové gastronomie, tak do každé domácnosti.

El Avion

Hlavním artiklem jsou bylinky a koření. V nabídce najdete mleté papriky - uzené, sladké, pálivé. Sušené papriky Ñoras. Šafrán a rýži nebo koření na Paellu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz