PRODEJNA OTEVŘENA PO - PÁ, 10:00 - 16:00

El Avion

el-avion

V roce 1918, José María Gómez Mira spolu se značkami El Aeroplano, El Avion a La Cadena položil základy společnosti El Avion, která pak umožnila nabídnout zákazníkům produkty tisíce vůní a chutí.

El Avion vytváří produkty, jež jsou vhodné jak do vrcholové gastronomie, tak do každé domácnosti.

El Avion

Hlavním artiklem jsou bylinky a koření. V nabídce najdete mleté papriky - uzené, sladké, pálivé. Sušené papriky Ñoras. Šafrán a rýži nebo koření na Paellu.

12 položek celkem
barvivo prirodni colorante
31 Kč

Přírodní žluté potravinářské barvivo El Aeroplano se hodí pro dobarvení typických španělských pokrmů, jako je tortilla, paella atd.

AV-COL
koreni na paellu sazanador paella
49 Kč

Sypké koření na typický španělský pokrm Paella. Obsahuje 3 balíčky, jeden balíček dokonale ochutí asi 6 porcí Paelly.

AV-KP
paprika sladka pimienton dulce
49 Kč

Španělská sušená paprika vyniká výraznou chutí, aroma a extrémní barvivostí. Je vyrobena z paprik pimientos, které se vysušily a pak rozemlely do jemného prášku. Je...

AV-PAP-SR
papriky noras
49 Kč

Ñoras jsou malé, kulaté, intenzivní papriky se sladkou dužinou. Používají se do polévek, omáček, dušených mas apod. Hodí se skvěle do pokrmů z rýže, kde vynikne jejich...

AV-NOR
paprika pikantni uzena pimienton picante ahumado
56 Kč

Je vyrobena z pálivého typu paprik pimientos, které se vysušily a vyudily na dubovém dřevě. Má sytě červenou až nahnědlou barvu a silné uzené aroma. Tradičně se používá při...

AV-PAP-PUV2
paprika sladka uzena pimienton dulce ahumado
56 Kč

Uzená paprika je 'sestrou' více rozšířené klasické sladké španělské papriky. Je vyrobena z paprik pimientos, které se vysušily a pak ještě vyudily. Najdeme ji třeba v mnoha...

AV-PAP-SUV
ryze na paellu
68 Kč

Španělská kulatozrnná rýže, která je ideální na přípravu Paelly, ale také jiných španělských pokrmů z rýže.

AV-RP
safran 230mg
68 Kč

Šafrán je velice vzácné a výrazně aromatické koření hojně užívané ve španělské, latinskoamerické, africké a indické kuchyni. Je nezbytnou součástí pro přípravu španělské Paelly.

AV-SAF2
safran 380mg
96 Kč

Šafrán je velice vzácné a výrazně aromatické koření hojně užívané ve španělské, latinskoamerické, africké a indické kuchyni. Je nezbytnou součástí pro přípravu španělské Paelly.

AV-SAF3
safran caja negra
113 Kč

Šafrán je velice vzácné a výrazně aromatické koření, které je nezbytnou součástí pro přípravu španělské Paelly. Balení 380 mg v dárkové krabičce.

AV-SAF-CN
ryze na paellu bomba
159 Kč

Rýže Bomba je nejvíce ceněným druhem rýže ve Španělsku. Je to kulatozrnná rýže, která se vyznačuje dobrou absorbcí a je tedy ideální na přípravu tradiční Paelly.

AV-RP-BOM
paella kit
642 Kč

Sada na přípravu Paelly, se kterou jednoduše připravíte tento tradiční španělský pokrm. Stačí přidat zeleninu, kuře, plody moře či chorizo.

AV-PAE-6

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz