OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Mletá paprika sladká uzená Vintage

Kód: AV-PAP-SUV
Značka: El Avion
61 Kč
Skladem

Uzená paprika je 'sestrou' více rozšířené klasické sladké španělské papriky. Najdeme ji v mnoha receptech a je nedílnou součástí receptu na Chilli con Carne!

Detailní informace

Detailní popis produktu

El Avion - Pimientón dulce ahumado - španělská paprika (mletá) sladká uzená

Lata Vintage, plech 75g

Uzená paprika je 'sestrou' více rozšířené klasické sladké španělské papriky. Je vyrobena z paprik pimientos, které se vysušily a vyudily na dubovém dřevě a pak rozemlely do jemného prášku. Poznáte ji podle hluboké, sytě červené až nahnědlé barvy a silného uzeného aroma. Obvykle bývá "sladké" chuti, ale objevuje se i pikantní varianta. Při používání této papriky buďte opatrní, její chuť je velmi intenzivní, proto vždy začněte s menším množstvím (půl čajové lžičky) a raději přidávejte. I malé množství dokáže jídlu přidat podmanivou kouřovou chuť a aroma.

Tradičně se uzená paprika používá při výrobě klobásky Chorizo, ale najdeme ji i v mnoha receptech na Paellu, Patatas a la Riojana a další. Výborně se hodí na brambory, vejce, pečená či grilovaná masa. Je také nedílnou součástí receptu na Chilli con Carne!

Složení: červená paprika sladká mletá uzená

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělské tradiční koření a rýže
Země původu, region: Španělsko, Valencie
Hmotnost: 75 g

Společnost El Avion a naše nabídka koření a dochucovadel

el-avion

V roce 1918, José María Gómez Mira spolu se značkami El Aeroplano, El Avion a La Cadena položil základy společnosti El Avion, která pak umožnila nabídnout zákazníkům produkty tisíce vůní a chutí.

El Avion vytváří produkty, jež jsou vhodné jak do vrcholové gastronomie, tak do každé domácnosti.

El Avion

Hlavním artiklem jsou bylinky a koření. V nabídce najdete mleté papriky - uzené, sladké, pálivé. Sušené papriky Ñoras. Šafrán a rýži nebo koření na Paellu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz