OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Degustační set Reserva Especial

Kód: TB-RES-ESP
Novinka
6 609 Kč
Skladem

Degustační set 6 vín typu Reserva Especial. Obsahuje vína, která zrála 14 - 25 měsíců v dřevěném sudu od různých výrobců z různých oblastí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Degustační set vín typu Reserva Especial - Remelluri, Celler Cecilio, Hacienda el Ternero, Bodegas Leda, Bodegas Emilio Moro a Remírez de Ganuza

Selekce 6 vín typu Reserva Especial obsahuje:

Remelluri Reserva - Jedinečná Reserva z oblasti Rioja, vytvořená kombinací červených a bílých hroznů. Plné a intenzivní víno s dlouhou dochutí. Vůně je bohatá, intenzivní s nádechem černého a červeného ovoce. Můžeme cítit minerály, houby a bylinky. Víno zraje 17 měsíců v dubových sudech a poté ještě minimálně rok v lahvi.

Celler Cecilio L'Espill - Víno s velkým tělem, v chuti můžeme najít zralé švestky, lékořici, toastovou spáleninku a karamel. Velmi dobře strukturované s dlouhou dochutí. Víno zraje v barikovém sudu 12 - 14 měsíců. Poté ještě minimálně 36 měsíců na lahvi.

Ternero Picea 650 - Víno odráží charakter unikátního terroir, pro které je signifikantní středomořská borovice Pinus Picea. Doslova vás přenese do voňavého, jehličnatého lesa. Intenzivní na nose se známkami rybízového jamu, dřeva; lehce kouřové aroma s chutí karamelu a balsamicovými podtóny. V dochuti jemné lékořicové taniny. Zrálo v dubových sudech 20 měsíců.

Leda Viñas Viejas - Unikátní víno pocházející z multiterroir = z různých parcel a vinic starých 70 až 100 let. Vůně je hluboká a komplexní, s tóny lesních plodů, balsamica a koření. Silné na patře, krémové s jemnými taniny a dlouhý, elegantní závěr. Zraje 18-24 měsíců na dubových sudech.

Emilio Moro Malleolus - V ústech je víno výrazné s elegantními tříslovinami a příjemně strukturované. Koření, kakao, káva a černý čaj jde silně do popředí, stejně jako minerální tón. Elegantní víno s velkou osobností a dokonalou rovnováhou mezi zralostí a svěžestí. Zraje 18 měsíců v dubových sudech.

Fincas de Ganuza Reserva - Výrazné, komplexní a elegantní víno. Vzniká pečlivou selekcí těch nejvyzrálejších bobulek z horních částí hroznů. Mírné aroma cedru a lékořice. Je velmi hladké v ústech s pocitem velmi kvalitních tříslovin, které činí víno velmi příjemné k pití. Víno zraje 25 měsíců v dubových sudech.

Více informací o víně naleznete po kliknutí na název daného vína. Degustační set je balen do standardní kartonové krabice na 6 lahví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Degustační sety
Region, země: Castilla y León (ESP), Priorat (ESP), Ribera del Duero (ESP), Rioja (ESP)
Druh: Červené
Obsah cukru: Suché
Typ vína: Reserva, Gran Reserva, Vino de Autor, Especial
Ročník: 2020, 2017, 2015, 2010
Odrůda: Cariñena (Mazuelo), Garnacha, Graciano, Malvasía, Tempranillo, Viura (Macabeo)
Objem: 0,75 l
Zrání: Barikový sud
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz