OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Degustační set Señorío de Sarría

Kód: TB-SAR
Novinka
Značka: Sarría
2 194 Kč
Skladem

Degustační set 6 vín z vinařství Sarría. Obsahuje jedno bílé, jedno růžové a čtyři červená vína. Zajímavá degustace z oblasti Navarra.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Degustační set Señorío de Sarría

Selekce 6 vín z vinařství Sarría obsahuje:

Señorío de Sarría Chardonnay - Na rozdíl od jiných Chardonnay, které mohou být aromatické po tropickém ovoci, je toto spíše květinové, s náznakem aroma citrusů jako je grep a pomelo.

Señorío de Sarría Viñedo UNO CrianzaVíno odrůdy Garnacha z více než 60 let starých vinic, jimiž prochází poutní stezka Camino de Santiago. Dokonalá chuť na patře kombinující květinové tóny s černým ovocem.

Señorío de Sarría Rosé cuvée - Šťavnaté, ovocné a energické růžové cuvée z odrůd Garnacha a Graciano. Velmi dobře se pije, je vhodné jako aperitiv, s rybou nebo rizotem.

Señorío de Sarría Crianza - Crianza založená na odrůdě Cabernet Sauvignon z 25 starých vinic. Víno zrálo 12 měsíců na amerických barikových sudech, je plné a ovocné s kořeněnými tóny.

Señorío de Sarría Reserva - Reserva pro všechny milovníky odrůdy Cabernet Sauvignon. Zrála 24 měsíců na bariku. Velmi plné, komplexní víno s dlouhou dochutí.

Señorío de Sarría Gran Reserva - Víno typu Gran Reserva, které zrálo dlouhých 36 měsíců na barikovém sudu. Díky zastoupení odrůdy Merlot má kulaté, čokoládové a sametové tóny v dochuti.

Více informací o víně naleznete po kliknutí na název daného vína. Degustační set je balen do standardní kartonové krabice na 6 lahví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Degustační sety
Region, země: Navarra (ESP)
Druh: Bílé, Červené, Růžové
Obsah cukru: Suché
Typ vína: Joven, Crianza, Reserva, Gran Reserva
Ročník: 2022, 2019, 2018, 2017, 2014
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Garnacha, Graciano, Chardonnay, Merlot
Objem: 0,75 l
Zrání: Barikový sud, Nerezový tank

Vinařství Sarría a naše nabídka vín

senorio-de-sarria

Přestože vinařství Señorío de Sarría bylo založeno až v roce 1953, historie ukazuje, že tato země byla využívána pro pěstování vinné révy po mnoho staletí. Señorío de Sarría se nachází v Puente la Reina, v srdci poutníků cestujících do Santiaga. Tato oblast nabízí vynikající klima a půdní podmínky umožňující zpracovávání vysoce kvalitních vín. Na svazích je rozprostřeno 110 ha nejrůznějších odrůd vinné révy. Čelně ke slunci jsou na stranách Sierra del Perdon, Olite a Corella. Každá vinice, rostlina či jednotlivý proces dostává vynikající péči a zvláštní pozorování, aby se hned od začátku rodila skvělá vína. 

Sarria

Pro výrobu červených vín se nejčastěji používají odrůdy Tempranillo, Graciano, Mazuelo, Cabernet Sauvignon a Merlot. Garnacha se používá pro růžové víno a mladé červené - Roble. Pro bílé víno pak odrůda Chardonnay. Každá z těchto odrůd byla pečlivě vybrána a pěstována v nejvhodnějším místě s dostatkem světla, vlhkosti a s vyváženými teplotními podmínkami.

Stáří vinic zaručuje vynikající kvalitu hroznů: Více než 50 let Garnacha, Graciano, Tempranillo a Mazuelo, více než 20 let: Merlot, Cabernet Sauvignon a Chardonnay.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI NAVARRA

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz