OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Degustační set Cuatro Rayas

Kód: TB-CR
Novinka
Značka: Cuatro Rayas
1 270 Kč
Skladem

Degustační set 6 vín z vinařství Cuatro Rayas. Obsahuje tři bílá a tři červená vína. Jeden vinař a tři různé regiony.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Degustační set Cuatro Rayas - Casa Maria, Vacceos a Cuarenta 40 Vendimias

Selekce 6 vín z vinařství Cuatro Rayas obsahuje:

Casa Maria Verdejo - Dobře pitelné bílé víno vyrobené pečlivým výběrem z domácích hroznů odrůdy Verdejo. Skvělé na zavínění k tapas a olivám nebo ke grilované rybě.

Casa Maria Tinto Roble - Červené víno z oblasti Castilla y León. Ovocné a lehce pitelné víno pro každou příležitost. 100% Tempranillo.

Vacceos Verdejo - Bílé víno vyrobené z hroznů Verdejo z vlastních vinic umístěných v oblasti Valladolid. Plné chuti, ovocné a svěží.

Vacceos Tinto Roble - Lehké ovocné víno vhodné ke každodennímu pití. Zrálo 3 měsíce v nových sudech z amerického dubu. Ve vůni černé lesní ovoce – moruše a ostružina.

Cuarenta 40 Vendimias Sauvignon Blanc - Tento suchý Sauvignon si oblíbíte hlavně díky jeho svěžesti. Chutě zde převládají ovocné, jemné ale zároveň čerstvé s dobře vyváženou kyselinkou.

Cuarenta 40 Vendimias Tinto de Ribera - Skvělý poměr cena výkon! V ústech velmi komplexní, plné a strukturované. Kulaté a sladké tříslo se potkává s tóny černých divokých bobulí a kávy.

Více informací o víně naleznete po kliknutí na název daného vína. Degustační set je balen do standardní kartonové krabice na 6 lahví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Degustační sety
Region, země: Castilla y León (ESP), Ribera del Duero (ESP), Rueda (ESP)
Druh: Bílé, Červené
Obsah cukru: Suché
Typ vína: Joven, Roble
Ročník: 2022, 2021, 2020
Odrůda: Sauvignon Blanc, Tempranillo, Verdejo
Objem: 0,75 l
Zrání: Barikový sud, Nerezový tank

Vinařství Cuatro Rayas a naše nabídka vín

cuatro-rayas

Historie tohoto vinařství sahá až do roku 1935. Skupina Cuatro Rayas dnes produkuje více než 20% lahvového vína z označením Rueda DO, což z něj činí největšího producenta s tímto označením - s roční produkcí 11 milionů lahví.

Cuatro Rayas

Jejich vína, především z odrůdy Verdejo, jsou lídry v bílých vínech ve Španělsku, a také mají velký vliv na zahraničním trhu. Můžeme je najít ve více než čtyřiceti zemích, jako je Japonsko, Čína, USA, Německo, Velká Británie, Nizozemí a Mexiku. I přes velkou produkci zde najdeme i velice ceněná vína. Například Cuatro Rayas Viñedos Centenarios se rozlévá v Michelinových restauracích na skleničku, letecká společnost Lufthansa ho pak zařadila na svoji vinnou kartu.

Vinařství sídlí nedaleko města Valladolid a své vinice má v oblastech DO Rueda, DO Ribera del Duero a DO Castilla y León.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RUEDA

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz