OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Degustační set unikátních vín

Kód: TB-UNI
Novinka
9 813 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Degustační set 6 unikátních vín. Obsahuje vína od různých vinařů z různých oblastí, která zrála 12-48 měsíců na barikovém sudu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Degustační set unikátních vín - Bodegas Hermanos Peciña, Ferratus, CEPA 21, Lar de Paula, Remelluri a Remírez de Ganuza

Selekce 6 unikátních vín obsahuje:

Peciña Finca Iscorta Gran Reserva - Víno má tmavě červenou barvu, elegantní vůni aromatického ovoce a koření doprovázené vyváženou kyselinkou s příjemnou tříslovinou a dlouhou dochutí. Pochází z více než 50 let staré single vinice Finca Iscorta. Zrálo v amerických sudech po dobu 48 měsíců, během této doby bylo 8x přečerpáváno pomocí tradiční gravitační metody (trasiega) aby se zajistila přirozená sedimentace kalů bez pozdější potřeby čištění a filtrace. Poté zrálo v lahvi dalších 36 měsíců.

Ferratus Sensaciones - Po ochutnání zažijete explozi chutí lesního ovoce, borůvek a fialek. Najdeme zde tóny tabáku a čokolády. Velmi široké a mohutné, dobře strukturované s dlouhou dochutí. Odborníci mu říkají ''dynamit ve sklenici''. Zraje v dubových sudech minimálně 15 měsíců.

CEPA 21 Malabrigo - Intenzivní aroma jamu z černých bobulí s výraznou přítomností kořeněných tónů. Primární aroma a náznaky toastové spáleninky vytváří ušlechtilý celek s velkou osobností. Na patře je hedvábné a kulaté s dlouhou perzistencí. Zraje minimálně 18 měsíců na francouzských dubových sudech.

Lar de Paula Merus.4 - Toto víno získává velké množství ocenění a ročník 2005 vyhrál velkou zlatou medaili, tedy 1. místo v soutěži o nejlepší Tempranillo světa! Je čisté a brilantní, intenzivní červené barvy s granátovým ráfkem. Velmi silné a komplexní, s vůní zralého ovoce. Díky stárnutí v dubu má náznaky kvalitního dřeva kloubící se zralými plody. Zraje v dubových sudech 12 měsíců. Každé 4 měsíce je víno přečerpáváno pomocí tradiční gravitační metody (trasiega).

Remelluri Gran Reserva - Unikátní kombinace červených a bílých hroznů. Vyvážená kyselinka, plné tělo a kořeněná dochuť. Ve sklenici je vůně dřeva a ovoce vyrovnaná, s tmavými vůněmi (ostružiny a zralé švestky) a nádechem pomerančové kůry. Zraje 27 měsíců v barikových sudech různého stáří a intenzity vypálení.

Remírez de Ganuza Reserva - Skvělé víno, které nepochybně potěší i ty nejnáročnější. Vůně zralého ovoce se základní minerální nuancí. Přítomnost dubu přináší známky kakaa a čokolády. Na patře se dále projevuje aroma zralého středomořského ovoce. Hladká, sametová chuť s velmi jemným tříslem. Zraje 26 měsíců v nových dubových sudech.

Více informací o víně naleznete po kliknutí na název daného vína. Degustační set je balen do standardní kartonové krabice na 6 lahví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Degustační sety
Region, země: Ribera del Duero (ESP), Rioja (ESP)
Druh: Červené
Obsah cukru: Suché
Typ vína: Reserva, Gran Reserva, Especial
Ročník: 2020, 2015, 2014, 2013, 2010
Odrůda: Garnacha, Graciano, Malvasía, Tempranillo, Viura (Macabeo)
Objem: 0,75 l
Zrání: Barikový sud
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz