OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Lar de Paula

Webová stránka značky: Lar de Paula

Vinařství Lar de Paula a naše nabídka vín

lar-de-paula

Vinařství Lar de Paula se nachází v unikátní geografické lokalitě pro pěstování vína v oblasti Rioja Alavesa. Lokalita se rozkládá na severu Alavesy na úpatí pohoří Sierra de Cantabria, v městečku Elvillar de Álava. K výrobě vína se používá 1800 nových dubových sudů, které mají původ v Americe, Francii, Bulharsku a Rumunsku. Jeden z důvodů, proč vína z Lar de Paula patří k nejpozoruhodnějším vínům v Rioja Alavesa je přísný výběr vhodného a kvalitního dřeva pro výrobu sudů. Vína dozrávají v lahvi v archívu s kapacitou 600.000 lahví. Zde kvalitní vína dozrávají do ušlechtilých vůní a chutí.

Lar de Paula

Vína Lar de Paula se rodí ve vinicích nedaleko Sierra de Cantabria. Péče o vinici a poloha vinice působí blahodárně na vznik krásných vyvážených vín, která mají mimořádný ovocný nádech, elegantní chuť a typickou barvu. Úspěchy vinařství Lar de Paula na světových soutěžích jsou důkazem toho, že nejen lokalita, kde tato vína vznikají, ale i péče, která se výrobě vína věnuje, je vskutku mimořádná.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RIOJA

 


 

9 položek celkem
víno lar de paula blanco semidulce španělské
299 Kč

Víno s bohatou chutí, vyváženou kyselinkou a sladkostí, získanou pouze z cukru obsaženého v hroznech. I při vyšší cukernatosti je hravé a dobře pitelné.  

LAR-BSD
víno Lar de Paula Crianza španělské
371 Kč

Tato Crianza pochází ze 40 let starých vinic. Zraje 14 měsíců na barikových sudech, díky kterým je krásně zakulacená a vyvážená.  

LAR-CRI
víno lar de paula limitada crianza španělské
407 Kč

Plná chuť s tóny tmavého červeného ovoce, vyvážená se zralými taniny. Ve vůni zralé ovoce a zvláště pak sladké a krémové tóny dubu. Krásné komplexní víno.  

LAR-EL-C
víno Lar de Paula Reserva španělské
562 Kč

Tradiční styl vína Reserva z oblasti Rioja DOCa. Krásně strukturované víno, na patře zralé černé ovoce, sladké taniny a dlouhá dochuť.  

LAR-RES
víno lar de paula limitada reserva španělské
637 Kč

Víno pochází z vinic starších 70 let, což jsou jedny z nejstarších vinic v Rioja Alavesa. Velice silné aroma plné ovoce, velmi dobře integrované tóny dřeva.  

LAR-EL-R
víno paula crianza magnum španělské
743 Kč

Exploze primární vůně tmavého červeného ovoce a karamelu. V chuti je velmi intenzivní, plné, vyvážené se sladkým tříslem a svěží kyselinkou.  

LAR-CRI-MGN
víno lar de paula cepas viejas španělské
833 Kč

Ve vůni najdeme zralé ovoce, sladké koření s krémovými tóny. Na patře je víno velmi delikátní, s chutnými tóny černého ovoce a spáleninky.  

LAR-CV
víno lar de paula reserva magnum španělské
1 147 Kč

Tato Reserva zraje dlouhých 26 měsíců na evropských a amerických barikových sudech. Díky ležení v lahvi Magnum zde najdeme příjemně nazrálé tóny.  

LAR-RES-MGN
víno merus.4 španělské
Tip
1 404 Kč

Víno, které vyhrálo ocenění nejlepší Tempranillo světa. Velmi silné a komplexní, s vůní zralého ovoce. Čisté a brilantní, intenzivní červené barvy.  

LAR-ME

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz