OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Lar de Paula Blanco Semidulce

Kód: LAR-BSD
Značka: Lar de Paula
299 Kč
Skladem

Víno s bohatou chutí, vyváženou kyselinkou a sladkostí, získanou pouze z cukru obsaženého v hroznech. I při vyšší cukernatosti je hravé a dobře pitelné.

 

asijské pokrmypálivá jídlazrající (aromatické) sýrydezerty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lar de Paula Blanco Semidulce - Polosladké

100% Viura
Alc.: 12 % obj.

Toto víno pochází ze 40 let starých vinic v okolí vesnice Elvillar, s jílovito-vápenitým podložím. Probíhá zde odlišná - zkrácená fermentace, aby se zajistilo zachování veškerého cukru, který je v hroznech obsažen.

Světle-bledě žlutá barva se zlatými odlesky. Aromatické tóny zralého ovoce a květin. Chuť je bohatá, víno s vyváženou kyselinkou a sladkostí, získanou pouze z cukru obsaženého v hroznech. I při vyšší cukernatosti víno není fádní ale hravé a dobře pitelné.

Hodí se k pikantní asijské kuchyni, ovocným a krémovým dezertům nebo aromatickým sýrům. Doporučujeme podávat při teplotě 10-14 °C. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé víno
Region, země: Rioja (ESP)
Druh: Bílé
Obsah cukru: Polosladké
Ročník: 2020
Odrůda: Viura (Macabeo)
Objem: 0,75 l
Zrání: Nerezový tank

Vinařství Lar de Paula a naše nabídka vín

lar-de-paula

Vinařství Lar de Paula se nachází v unikátní geografické lokalitě pro pěstování vína v oblasti Rioja Alavesa. Lokalita se rozkládá na severu Alavesy na úpatí pohoří Sierra de Cantabria, v městečku Elvillar de Álava. K výrobě vína se používá 1800 nových dubových sudů, které mají původ v Americe, Francii, Bulharsku a Rumunsku. Jeden z důvodů, proč vína z Lar de Paula patří k nejpozoruhodnějším vínům v Rioja Alavesa je přísný výběr vhodného a kvalitního dřeva pro výrobu sudů. Vína dozrávají v lahvi v archívu s kapacitou 600.000 lahví. Zde kvalitní vína dozrávají do ušlechtilých vůní a chutí.

Lar de Paula

Vína Lar de Paula se rodí ve vinicích nedaleko Sierra de Cantabria. Péče o vinici a poloha vinice působí blahodárně na vznik krásných vyvážených vín, která mají mimořádný ovocný nádech, elegantní chuť a typickou barvu. Úspěchy vinařství Lar de Paula na světových soutěžích jsou důkazem toho, že nejen lokalita, kde tato vína vznikají, ale i péče, která se výrobě vína věnuje, je vskutku mimořádná.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RIOJA

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz