OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Lar de Paula Reserva Magnum

Kód: LAR-RES-MGN
Značka: Lar de Paula
1 147 Kč
Skladem

Tato Reserva zraje dlouhých 26 měsíců na evropských a amerických barikových sudech. Díky ležení v lahvi Magnum zde najdeme příjemně nazrálé tóny.

 

hovězí masojehněčí maso_1dezerty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lar de Paula Reserva Magnum 1,5 L v dárkové papírové krabici

100% Tempranillo
Alc: 14 % obj.

Tato Reseva pochází z 40 let starých vinic v okolí vesnice Elvillar, s jílovito-vápenitým podložím. Macerace i fermentace probíhá v nerezových tancích. Po 10 denní fermentaci víno leží a zraje v dubových barikových sudech po dobu 26 měsíců. Využívají se sudy evropské (60%) a americké (40%). Poté víno ještě zraje alespoň 12 měsíců na lahvi, než opustí sklep.

Barva je intenzivní, višňově červená. Na nose je tato Reserva výrazná a ovocná, kromě ovoce zde najdeme tóny dřeva a vanilky. Chuť je plná, dobře strukturovaná, na patře zralé černé ovoce a tóny balsamica. Víno má dlouhou dochuť a sladké taniny. Díky ležení v lahvi Magnum zde najdeme příjemně nazrálé tóny. 

Hodí se k pečenému červenému masu, vyzrálým steakům či čokoládovým desertům. Doporučujeme podávat při teplotě 16-18 °C.

 

penin 90   timatkin 89   suckling 92

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Region, země: Rioja (ESP)
Druh: Červené
Obsah cukru: Suché
Typ vína: Reserva
Ročník: 2016
Odrůda: Tempranillo
Objem: 1,5 l
Zrání: Barikový sud

Vinařství Lar de Paula a naše nabídka vín

lar-de-paula

Vinařství Lar de Paula se nachází v unikátní geografické lokalitě pro pěstování vína v oblasti Rioja Alavesa. Lokalita se rozkládá na severu Alavesy na úpatí pohoří Sierra de Cantabria, v městečku Elvillar de Álava. K výrobě vína se používá 1800 nových dubových sudů, které mají původ v Americe, Francii, Bulharsku a Rumunsku. Jeden z důvodů, proč vína z Lar de Paula patří k nejpozoruhodnějším vínům v Rioja Alavesa je přísný výběr vhodného a kvalitního dřeva pro výrobu sudů. Vína dozrávají v lahvi v archívu s kapacitou 600.000 lahví. Zde kvalitní vína dozrávají do ušlechtilých vůní a chutí.

Lar de Paula

Vína Lar de Paula se rodí ve vinicích nedaleko Sierra de Cantabria. Péče o vinici a poloha vinice působí blahodárně na vznik krásných vyvážených vín, která mají mimořádný ovocný nádech, elegantní chuť a typickou barvu. Úspěchy vinařství Lar de Paula na světových soutěžích jsou důkazem toho, že nejen lokalita, kde tato vína vznikají, ale i péče, která se výrobě vína věnuje, je vskutku mimořádná.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RIOJA

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz