OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Remelluri

Webová stránka značky: Remelluri

Vinařství Remelluri a naše nabídka vín

remelluri

Vinařství Remelluri se nachází v oblasti Rioja Alavesa na ploše 154 ha pod horou Sierra de Toloño. Některé části vinice, kde se pěstují i bílá vína se nachází v nadmořských výškách okolo 700 m. První písemné zmínky o produkci vinařství Remelluri najdeme v roce 1596 a první doložené vykopávky se datují do 10 století. Sběr vína probíhá zpravidla od začátku října do jeho druhé poloviny s průměrnou výtěžností 5.700 kg/ha. Víno se po maceraci stáčí do sudů v období od prosince do dubna. V sudech se pak nechává zrát dostatečně dlouho, aby se zajistil potenciál dalšího zrání na lahvi.

Remelluri

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RIOJA

 


 

7 položek celkem
víno lindes de remelluri labastida španělské
541 Kč

Selekce 34 pozemků vinné révy, které silně reprezentují specifika historického městečka Labastida, rodiště nekultivovanějších vín v oblasti Rioja.  

REM-LIN-LB
víno lindes de remelluri španělské
541 Kč

Víno s jedinečnou osobitostí, která vyjadřuje lásku a péči o vinice a nejlépe vystihuje charakter terroir v okolí vesnice San Vicente de la Sonsierra.  

REM-LIN-SV
víno remelluri reserva španělské
964 Kč

Jedinečná Reserva z oblasti Rioja, vytvořená kombinací červených a bílých hroznů. Plné a intenzivní víno s dlouhou dochutí, vhodné k archivaci.  

REM-RE
remelluri lindes magnum
1 287 Kč

Víno s jedinečnou osobitostí, která vyjadřuje lásku a péči o vinice a nejlépe vystihuje charakter místního terroir. Nazrálé tóny v lahvi magnum.  

REM-LIN-MGN
víno remelluri gran reserva španělské
2 049 Kč

Gran Reserva se vyrábí pouze v těch nejlepších ročnících. Unikátní kombinace červených a bílých hroznů. Vyvážená kyselinka, plné tělo a kořeněná dochuť.  

REM-GR
víno remelluri reserva magnum španělské
2 420 Kč

V ústech je jemné avšak intenzivní a plné s dlouhou dochutí. Vhodné k archivaci. Lahev formátu Magnum 1,5 L je navíc uložena v dřevěné krabici.  

REM-RE-MGN
víno remelluri vintage selection španělské
7 377 Kč

Unikátní selekce 6 po sobě jdoucích ročníků vína Remelluri Reserva vhodných na vertikální degustaci.  

REM-RE-SEL

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz