OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Remírez de Ganuza

Webová stránka značky: Remírez de Ganuza

Vinařství Remírez de Ganuza a naše nabídka vín

remirez-de-ganuza

Vinařství vzniklo roku 1989 zakladatelem Fernandem Remírez de Ganuza. Nachází se v městečku Samaniego, v proslulé oblasti Rioja Alavesa.

K výrobě vín vynikajících kvalit využívají 60 ha vlastních vinic a jich roční produkce je pouhých 80.000 lahví vína. O co je produkce vinařství menší, o to jsou tato vína žádanější a vzácnější, což se také pochopitelně odráží v ceně vína. Vinařství Remiréz de Ganuza je vinařství posedlé kvalitou a čistotou výroby. Při prohlídce vinařství máte často pocit, že byste si měli obout přezůvky. Vše co se zde provádí při výrobě, se provádí s maximální pečlivostí s úzkostlivou čistotou.

Remirez de ganuza

Každý hrozen se snad několikrát prohlédne a rozdělí na jednotlivé části podle vyzrálosti. Vína se lisují jedinečným způsobem vyvinutým v tomto vinařství - pouze za pomoci tlaku vody, která se napouští do vaků, ty jsou pak položeny na nasypané přebrané hrozny do speciálních nádrží. Zajistí se tak velice jemný a rovnoměrný tlak na bobulky. Vína, jsou stejně neuvěřitelná, jako výroba ze které pocházejí. Ve Španělsku se říká, že vína Remírez de Ganuza patří k nejzajímavějším objevům poslední doby.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RIOJA

 


 

10 položek celkem
ganuza blanco reserva
1 021 Kč

Velmi plné a elegantní víno s jemnou mineralitou doprovázenou tóny smetany a dubu. Skvěle se hodí k lanýžovým pokrmům!    

GAN-BLC-RES
víno remirez de ganuza fincas reserva červené
1 263 Kč

Vynikající Reserva! Výrazné, komplexní a elegantní víno. Vzniká pečlivou selekcí těch nejvyzrálejších bobulek z horních částí hroznů.  

GAN-FIN
víno remirez de ganuza trasnocho španělské
1 496 Kč

Hravé a energické víno, pocházející ze single vinice Viňa Coqueta. Zrálo 26 měsíců v nových francouzských a amerických sudech barrique.  

GAN-COQ
víno ganuza reserva španělské
2 314 Kč

Reserva byla prvním vínem, které Fernando Remírez de Ganuza uvedl na trh. Komplexní a harmonické víno, které nepochybně potěší i ty nejnáročnější.  

GAN-RE
víno ganuza fincas reserva magnum červené
2 819 Kč

Výrazné, komplexní a elegantní víno. Mírné aroma cedru a lékořice. Velmi hladké v ústech. Lahev formátu Magnum je uložena v dřevěné krabici.  

GAN-FIN-MGN
víno remirez de ganuza trasnocho španělské
2 928 Kč

Trasnocho neboli "přes noc". Podmanivé víno vyráběné unikátním způsobem, dosahující jedinečné kvality.    

GAN-TRA-DB
víno remirez de ganuza gran reserva španělské
3 155 Kč

Delikátní chuť, víno je komplexní, vyvážené, příjemná kyselinka a dlouhá dochuť. Jedním slovem excelentní. Velmi zemitá vůně, která potěší vaše smysly.  

GAN-GR
víno remirez ganuza magnum španělské
4 715 Kč

Komplexní a harmonické víno s velkou osobitostí, které nepochybně potěší i ty nejnáročnější. Dárkové balení velké lahve Magnum 1,5 L v dřevěné krabici.  

GAN-RE-MGN
víno ganuza gran reserva s podpisem španělské
5 650 Kč

Unikátní víno osobně podepsané zakladatelem vinařství (Fernando Ganuza). Pro znalce a sběratele je to výjimečný dárek - pouze několik kusů na celém světě!  

GAN-GR-A
víno ganuza trasnocho magnum španělské
6 175 Kč

Trasnocho neboli "přes noc". Podmanivé víno vyráběné unikátním způsobem. Velká lahev Magnum 1,5 L v dřevěné krabici.  

GAN-TRA-MGN

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz