OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Hacienda el Ternero

Webová stránka značky: Hacienda el Ternero

Vinařství Hacienda el Ternero a naše nabídka vín

hacienda-el-ternero

Historie usedlosti Hacienda el Ternero sahá až do roku 1077, kdy sídlo patřilo klášteru Santa María de Herrera. Skupina budov chráněná pohořím Obarenes byla užívána jako klášter, vojenská základna, škola, nemocnice pro poutníky na cestě Camino de Santiago a kaple, která slouží dodnes jako otevřené přístřeší svatého patrona Virgen de la Pera.

Hacienda el ternero

Vinařství Hacienda El Ternero vlastní svoje unikátní vinice na jednom z nejvyšších míst v oblasti Rioja (650 m). Vinice jsou obklopeny jehličnatým lesem kde převládají borovice pinie a díky tomuto speciálnímu mikroklima, jejich stáří a orientaci k polednímu slunci jsou zdrojem velmi kvalitních hroznů a vín jedinečného charakteru.

Srdcem usedlosti je vinařství, kamenná budova ze 17., 18. a 19. století, kde se vína vyrábí téměř „ručně“. To vínům dává pozornost, kterou si zaslouží. Mezi stěnami bývalého kláštera pak vína pokojně odpočívají ve francouzských dubových sudech.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RIOJA

 


 

3 položek celkem
víno ternero torno magnum španělské
744 Kč

Crianza z vinařství Hacienda El Ternero ve formátu Magnum ze španělské oblasti Rioja. Skvělý dárek za dobrou cenu.  

HT-CRI-MGN
víno ternero reserva španělské
895 Kč

Aroma lesního ovoce jako jsou borůvky a ostružiny v perfektní harmonii tóny koření a vanilky. Na patře svěží a kulaté, připomínající černé ovoce a koření.  

HT-RES
víno ternero picea 650 španělské
1 041 Kč

Víno odráží charakter unikátního terroir, pro které je signifikantní středomořská borovice Pinus Picea. Doslova vás přenese do voňavého, jehličnatého lesa.  

HT-PIC

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz