DORUČENÍ DO VÁNOC GARANTUJEME U OBJEDNÁVEK REALIZOVANÝCH (VČETNĚ PLATBY) DO 12. 12. 2021

Villarrica

villarica

Vinařství Señorío de Villarrica patří rodině vinařů a vinohradníků, která historický sídlí v srdci oblasti Rioja DOCa, tedy Rioja Alta v městečku San Asensio, kde se pečlivě starají o 110 ha svých starých vinic. Tato rodina s vášní produkuje špičková vína díky péči a znalostem sbíraným již po 4 generace.

Villarrica

Historie sahá až do roku 1860, kdy prapředci zakládali první vinice. Na začátku vinařství jako takového pak byla práce zakladatele Florentino Fernándeze, který viděl v révě a půdě optimální vlastnosti pro výrobu lahodných vín. V současné době jsou to jeho čtyři synové, kteří stojí v čele vinařství a vinic. Jsou nositeli vinařské tradice, v které se narodili a vyrůstali, ale zároveň přinášejí inovaci moderní doby. Všechna vína jsou vyráběna pouze z hroznů vlastních vinic a hrozny se sbírají ručně. O vinice se starají vysoce kvalifikovaní odborníci, někteří již déle než 20 let.

První vinice byly vysázeny roku 1911, 1926 dále pak 1940 a 1960. Jsou vysazeny v nadmořské výšce 650 m v kamenitém terénu, odkud pocházejí nejlepší a nejelegantnější vína odrůdy Tempranillo. V létě probíhá prořezávání hroznů, což umožňuje dosáhnout správné dozrávání. Sklizeň začíná začátkem října a celá se provádí pouze ručně. Dvojí selekce hroznů zaručuje nejlepší surovinu na výrobu vín. Již ve vinohradech se vybírají nejlepší hrozny a ty špatné se vyřazují.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RIOJA

 


 

9 položek celkem
villarrica rose
259 Kč

Tradiční růžové víno z vesnice San Asensio. Toto suché cuvée z bílých a červených hroznů vás velmi příjemně překvapí svou elegancí a svěží chutí.  

VILR-ROS-ES
villarrica blanco
265 Kč

Bílé víno se speciální metodou výroby - fermentace probíhá v keramických depozitech ve tvaru vejce. Víno s krásnou kyselinou, svěží v ústech, velmi snadno se pije.  

VILR-BL-ES
villarrica crianza
336 Kč

Krásný příklad odrůdy Tempranillo z oblasti Rioja. Tato Crianza zrála 14 měsíců na bariku. Ovocné, skvěle pitelné víno s tóny švestek a kakaa.  

VILR-CRI
villarrica reserva
569 Kč

Klasické elegantní víno typu Reserva z Rioja Alta. Odhaluje zralé tóny ovocné zavařeniny, koření a pražené kávy. Velmi harmonické víno, vhodné k archivaci.  

VILR-RE-ESP
villarrica crianza magnum
709 Kč

Krásný příklad odrůdy Tempranillo z oblasti Rioja. Tato Crianza zrála 14 měsíců na bariku. Ovocné, skvěle pitelné víno s tóny švestek a kakaa. Díky ležení v lahvi Magnum...

VILR-CRI-MGN
villarrica delicia de baco crianza
974 Kč

Víno z edice Delicia de Baco (neboli Dionýsova rozkoš, který je mýtickým bohem vína a nespoutaného veselí). Tato Crianza pochází ze stoletých vinic a zraje 15 měsíců v nových...

VILR-DEL-CRI
villarrica crianza double magnum
1 586 Kč

Krásný příklad odrůdy Tempranillo z oblasti Rioja. Tato Crianza zrála 14 měsíců na bariku. Skvělý dárek pro milovníky vína nebo výjimečné příležitosti.  

VILR-CRI-DMG
villarrica marvellous
Marvellous
Skladem
2 599 Kč

Marvellous je víno jedinečné kvality s unikátním procesem výroby a velkým potenciálem na zrání. Vyrábí se v limitovaném množství pouze v těch nejlepších ročnících.  

VILR-MRV
villarrica reserva double magnum
3 097 Kč

Klasické elegantní víno typu Reserva z Rioja Alta. Velmi harmonické víno, vhodné k archivaci. Skvělý dárek pro milovníky vína nebo výjimečné příležitosti.  

VILR-RE-DMG

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz