OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Villarrica

Webová stránka značky: Villarrica

Vinařství Villarrica a naše nabídka vín

villarica

Vinařství Señorío de Villarrica patří rodině vinařů a vinohradníků, která historický sídlí v srdci oblasti Rioja DOCa, tedy Rioja Alta v městečku San Asensio, kde se pečlivě starají o 110 ha svých starých vinic. Tato rodina s vášní produkuje špičková vína díky péči a znalostem sbíraným již po 4 generace.

Villarrica

Historie sahá až do roku 1860, kdy prapředci zakládali první vinice. Na začátku vinařství jako takového pak byla práce zakladatele Florentino Fernándeze, který viděl v révě a půdě optimální vlastnosti pro výrobu lahodných vín. V současné době jsou to jeho čtyři synové, kteří stojí v čele vinařství a vinic. Jsou nositeli vinařské tradice, v které se narodili a vyrůstali, ale zároveň přinášejí inovaci moderní doby. Všechna vína jsou vyráběna pouze z hroznů vlastních vinic a hrozny se sbírají ručně. O vinice se starají vysoce kvalifikovaní odborníci, někteří již déle než 20 let.

První vinice byly vysázeny roku 1911, 1926 dále pak 1940 a 1960. Jsou vysazeny v nadmořské výšce 650 m v kamenitém terénu, odkud pocházejí nejlepší a nejelegantnější vína odrůdy Tempranillo. V létě probíhá prořezávání hroznů, což umožňuje dosáhnout správné dozrávání. Sklizeň začíná začátkem října a celá se provádí pouze ručně. Dvojí selekce hroznů zaručuje nejlepší surovinu na výrobu vín. Již ve vinohradech se vybírají nejlepší hrozny a ty špatné se vyřazují.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RIOJA

 


 

12 položek celkem
víno villarrica rose španělské
274 Kč

Tradiční růžové víno z vesnice San Asensio. Toto suché cuvée z bílých a červených hroznů vás velmi příjemně překvapí svou elegancí a svěží chutí.  

VILR-ROS-ES
víno villarrica blanco španělské
281 Kč

Víno se speciální metodou výroby - fermentace probíhá v keramických depozitech ve tvaru vejce. Svěží v ústech, s krásnou kyselinou, velmi snadno se pije.  

VILR-BL-ES
víno Villarrica Crianza španělské
362 Kč

Krásný příklad odrůdy Tempranillo z oblasti Rioja. Tato Crianza zrála 14 měsíců na bariku. Ovocné, skvěle pitelné víno s tóny švestek a kakaa.  

VILR-CRI
víno villarrica reserva especial španělské
618 Kč

Víno s vynikající rovnováhou mezi ovocnými tóny a tóny karamelizovaného cukru. Velmi příjemná hladká dochuť. Víno, které by nemělo chybět ve vašem archivu.  

VILR-RE-ESP
víno Villarrica Crianza mgn španělské
757 Kč

Krásný příklad odrůdy Tempranillo z oblasti Rioja. Ovocné, skvěle pitelné víno s tóny švestek a kakaa. Praktická 1,5L lahev magnum na delší zrání.  

VILR-CRI-MGN
víno villarrica delicia de baco crianza červené
1 045 Kč

Víno z edice Delicia de Baco (neboli Dionýsova rozkoš, který je mýtickým bohem vína a nespoutaného veselí). Výrazná vůně fialek a zralého divokého ovoce.  

VILR-DEL-CRI
víno villarrica res magnum španělské
Novinka
1 284 Kč

Víno s vynikající rovnováhou mezi ovocnými tóny a tóny karamelizovaného cukru. Velká lahev magnum, která by neměla chybět ve vašem archivu.  

VILR-RE-MGN
víno villarrica crianza double magnum španělské
1 586 Kč

Krásný příklad odrůdy Tempranillo z oblasti Rioja. Tato Crianza zrála 14 měsíců na bariku. Skvělý dárek pro milovníky vína nebo výjimečné příležitosti.  

VILR-CRI-DMG
víno delicia de baco mgn červené
Novinka
2 334 Kč

Víno z edice Delicia de Baco (neboli Dionýsova rozkoš, který je mýtickým bohem vína a nespoutaného veselí). Lahve magnum 1,5 l skvělá pro nevšední zážitek.  

VILR-DEL-MGN
víno marvellous španělské
Marvellous
Skladem
2 575 Kč

Víno jedinečné kvality s unikátním procesem výroby a velkým potenciálem na zrání. Vyrábí se v limitovaném množství pouze v těch nejlepších ročnících.  

VILR-MRV
villarrica reserva double magnum
3 097 Kč

Klasické elegantní víno typu Reserva z Rioja Alta. Velmi harmonické víno, vhodné k archivaci. Skvělý dárek pro milovníky vína nebo výjimečné příležitosti.  

VILR-RE-DMG
delicia de baco 3l
4 193 Kč

Víno z edice Delicia de Baco (neboli Dionýsova rozkoš, který je mýtickým bohem vína a nespoutaného veselí). 3 l lahev skvělá pro nevšední zážitek.  

VILR-DEL-DMGN

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz