DORUČENÍ DO VÁNOC GARANTUJEME U OBJEDNÁVEK REALIZOVANÝCH (VČETNĚ PLATBY) DO 12. 12. 2021

Šamšula Pálava

Kód: JS-PAL
244 Kč
Skladem

Tato polosladká Pálava vás nadchne plnou a hravou květinovou vůní. Chuť je sladce lahodná, s tóny medu, liči a pomeranče. Hodí se třeba k orientální kuchyni a dezertům.

 

drůbežasijské pokrmydezerty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jakub Šamšula - Pálava

100% Pálava, Výběr z hroznů, polosladké
Alc.: 13 %
Zbytkový cukr: 27,4 g/l, obsah kyselin: 6,2 g/l

Toto víno barvy světle zlatožluté s jasně slámovými odlesky, nás nadchne hlubokou plnou a rozvernou květinovou vůní. Projeví se v ní opojné aroma fialek a konvalinek načechrané tónem sušené pomerančové kůry.  Chuť je sladce lahodná, kouzelný výraz medu a liči dochutí pomerančové želé.

Podávejte ke kuřecímu se sladkou omáčkou, jemné orientální kuchyni a smetanovým dezertům s ovocem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé víno
Region, země: Morava (CZE)
Specifikace: polosladké
Ročník: 2019
Odrůda: Pálava
Objem: 0,75 l

samsula

Vinařství, které celou svou produkci lahvuje, se specializuje na výrobu limitovaných partií přívlastkových, převážně bílých, vín exkluzivní kvality pocházejících z redukovaných sklizní hroznů většinou z vlastních vinic. Hlavní důraz je kladen na přípravu suchých vín, jež vynikají jemností a čistotou chutě. Vinařství je pro ně posláním a každodenní výzvou, věnují se mu s plným nasazením a jen ty nejlepší hrozny, které jim příroda dovolí sklidit přetváří ve víno, se kterým se Vám dostává do rukou ztělesněná práce ve vinici a sklepě. Vychutnejte si vzácný okamžik souznění s vinařem, vinicí a vinařskou tradicí Čejkovic. Jakub Šamšula vystudoval vinařství na Zahradnické fakultě v Lednici, absolvoval Vinařskou akademii ve Valticích a Sommelier academy v Praze a načerpal inspiraci při cestách po Itálii, Francii a Rakousku.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI MORAVA

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz