OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Šamšula Cabernet Sauvignon

Kód: JS-CS
244 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Plné ovocné víno s tóny černého rybízu, lesního ovoce a zavařenin. Hodí se k široké škále pokrmů, jako je hovězí maso, zvěřina, uzeniny a sýry.

 

hovězí masozvěřinavepřovésýry s bílou plísní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jakub Šamšula - Cabernet Sauvignon

Alc.: 12,5 % obj.
Zbytkový cukr: 0,2 g/l, obsah kyselin: 4,7 g/l

Barva tmavě rubínová s odlesky purpurovými a karmínovými. Ve výrazně ovocné vůni postřehneme černý rybíz, ostružiny a višňový kompot. V chuti s delikátní tříslovinou se černý bez a borůvková marmeláda mísí s elegantním projevem hořké čokolády.

Podávejte k hovězím steakům, černé zvěřině, uzenému a sýrům s bílou plísní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Region, země: Morava (CZE)
Druh: Červené
Obsah cukru: Suché
Ročník: 2021
Odrůda: Cabernet Sauvignon
Objem: 0,75 l
Zrání: Dřevěný sud
Položka byla vyprodána…

Vinařství Jakub Šamšula a naše nabídka vín

samsula

Vinařství, které celou svou produkci lahvuje, se specializuje na výrobu limitovaných partií přívlastkových, převážně bílých, vín exkluzivní kvality pocházejících z redukovaných sklizní hroznů většinou z vlastních vinic. Hlavní důraz je kladen na přípravu suchých vín, jež vynikají jemností a čistotou chutě.

Samsula

Vinařství je pro ně posláním a každodenní výzvou, věnují se mu s plným nasazením a jen ty nejlepší hrozny, které jim příroda dovolí sklidit přetváří ve víno, se kterým se Vám dostává do rukou ztělesněná práce ve vinici a sklepě. Vychutnejte si vzácný okamžik souznění s vinařem, vinicí a vinařskou tradicí Čejkovic. Jakub Šamšula vystudoval vinařství na Zahradnické fakultě v Lednici, absolvoval Vinařskou akademii ve Valticích a Sommelier academy v Praze a načerpal inspiraci při cestách po Itálii, Francii a Rakousku.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI MORAVA

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz