OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Šamšula Hibernal

Kód: JS-HIB
244 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

příjemně polosuchý, aromatický Hibernal s vůní černého rybízu a bezových květů. Chuť je plná a svěží. Hodí se k sýrům s modrou plísní a thajské kuchyni.

 

předkrmy, tapassýry s modou plísníasijské pokrmy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jakub Šamšula - Hibernal

100% Hibernal, Pozdní sběr, polosuché
Alc.: 13 % obj.
Zbytkový cukr: 11,9 g/l, obsah kyselin: 6,4 g/l

Uchvátí nás jasná zelenkavá barva s odstínem lněného plátna, přecházející do průrazné vůně výhonků černého rybízu a květů černého bezu s bylinkovým projevem. Chuť je plná, ale svěží - vynikne dynamické spojení pomela, bílého rybízu a angreštu.

Doporučujeme k výrazným předkrmům, sýrům s modrou plísní a thajské kuchyni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé víno
Region, země: Morava (CZE)
Druh: Bílé
Obsah cukru: Polosuché
Ročník: 2022
Odrůda: Hibernal
Objem: 0,75 l
Zrání: Nerezový tank
Položka byla vyprodána…

Vinařství Jakub Šamšula a naše nabídka vín

samsula

Vinařství, které celou svou produkci lahvuje, se specializuje na výrobu limitovaných partií přívlastkových, převážně bílých, vín exkluzivní kvality pocházejících z redukovaných sklizní hroznů většinou z vlastních vinic. Hlavní důraz je kladen na přípravu suchých vín, jež vynikají jemností a čistotou chutě.

Samsula

Vinařství je pro ně posláním a každodenní výzvou, věnují se mu s plným nasazením a jen ty nejlepší hrozny, které jim příroda dovolí sklidit přetváří ve víno, se kterým se Vám dostává do rukou ztělesněná práce ve vinici a sklepě. Vychutnejte si vzácný okamžik souznění s vinařem, vinicí a vinařskou tradicí Čejkovic. Jakub Šamšula vystudoval vinařství na Zahradnické fakultě v Lednici, absolvoval Vinařskou akademii ve Valticích a Sommelier academy v Praze a načerpal inspiraci při cestách po Itálii, Francii a Rakousku.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI MORAVA

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz