DORUČENÍ DO VÁNOC GARANTUJEME U OBJEDNÁVEK REALIZOVANÝCH (VČETNĚ PLATBY) DO 12. 12. 2021

Šamšula Chardonnay

Kód: JS-CHAR
244 Kč
Skladem

Suché Chardonnay, které leželo 12 měsíců na velkých dubových sudech. Výrazné tóny zahradního a tropického ovoce. V ústech plné, aromatické avšak vyvážené se svěží kyselinkou.

 

plody mořevepřovéryby

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jakub Šamšula - Chardonnay

Alc.: 13 %
Zbytkový cukr: 3,6 g/l, obsah kyselin: 7,5 g/l

Po dvanácti měsících ležení na velkých dubových sudech je barva sytě medová s jemným zlatavým odstínem. Ve vůni doprovodí dominantní přezrálé žluté ovoce projev křížal, sušeného banánu a hruškového kompotu. Chuť je dlouhá harmonická a má plné tělo. Silně se projeví vařené jablko a máslová sušenka.

Vhodné k mušlím svatého Jakuba, vepřovému, telecímu masu a tučným rybám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé víno
Region, země: Morava (CZE)
Specifikace: suché
Ročník: 2019
Odrůda: Chardonnay
Objem: 0,75 l

samsula

Vinařství, které celou svou produkci lahvuje, se specializuje na výrobu limitovaných partií přívlastkových, převážně bílých, vín exkluzivní kvality pocházejících z redukovaných sklizní hroznů většinou z vlastních vinic. Hlavní důraz je kladen na přípravu suchých vín, jež vynikají jemností a čistotou chutě. Vinařství je pro ně posláním a každodenní výzvou, věnují se mu s plným nasazením a jen ty nejlepší hrozny, které jim příroda dovolí sklidit přetváří ve víno, se kterým se Vám dostává do rukou ztělesněná práce ve vinici a sklepě. Vychutnejte si vzácný okamžik souznění s vinařem, vinicí a vinařskou tradicí Čejkovic. Jakub Šamšula vystudoval vinařství na Zahradnické fakultě v Lednici, absolvoval Vinařskou akademii ve Valticích a Sommelier academy v Praze a načerpal inspiraci při cestách po Itálii, Francii a Rakousku.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI MORAVA

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz