OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

La Masrojana olivový koktejl ve skle

Kód: MA-OS-COC
Značka: La Masrojana
71 Kč
Skladem

Klasická barová koktejlová selekce nakládané zeleniny. Zelené olivy s peckou, černé olivy, okurečky Pepinillos a cibulky. Vše naložené ve slaném láku.
210 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Masrojana - Coctel de Aceitunas - Olivový koktejl

Sklo 370 g (210 g čistá váha)

Klasická barová koktejlová selekce nakládané zeleniny. Koktejl La Masrojana je složen ze zelených oliv Manzanilla (s peckou), černých oliv Empeltre (s peckou), okureček Pepinillos a malých cibulek. Vše naložené ve slaném láku.

Olivový koktejl Masrojana ve skle splňují tyto specifikace: Gluten free, Vegan

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Odrůda: Empeltre, Manzanilla
Země původu, region: Španělsko, Katalánsko
Hmotnost: 210 g

Rodinná společnost La Masrojana a naše nabídka oliv a olivových olejů

La-Masrojana

La Masrojana je rodinná společnost založená již roku 1977. Specializuje se na zpracování regionálních oliv z oblasti Priorat, Ribera d'Ebre a Terra Alta. V jejich portfoliu najdeme stolní olivy místních odrůd (Arbequina, Empeltre, Gordal apd.) olivová paté, extra Virgin olivové oleje a ochucené olivové oleje. Produkty La Masrojana jsou vyráběny dle tradičních regionálních postupů, které se předávaly z generace na generaci, pečlivě se chránily a během času stále zlepšovaly.

La Masrojana galerie

Myšlenkou La Masrojana je pracovat lokálně, používat produkty vypěstované v regionu a chovat se maximálně šetrně k životnímu prostředí. Díky velké péči a ověřeným postupům tak vznikají produkty vysoké kvality. Hodnoty La Masrojana by se daly jednoduše shrnout ve čtyřech slovech: blízkost, kvalita, tradice a ekologie. Díky použití skla jako obalového materiálu jsou také téměř všechny produkty bez jakýchkoliv aditiv a konzervantů.

Nákupem La Masrojana podpoříte nejen produkt s jasným původem ale i malého rodinného výrobce, který respektuje tradice a dává přednost kvalitě nad kvantitou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz