OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

La Masrojana olivy zelené Manzanilla

Kód: MA-OS-MAN
Značka: La Masrojana
72 Kč
Skladem

Olivy Manzanilla jsou velmi oblíbené pro svoji jemnou, ovocnou chuť a díky své univerzálnosti se hodí na mnoho způsobů použití. BEZ KONZERVANTŮ. 67,-
205 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Masrojana - Aceituna Manzanilla - Olivy zelené s peckou

Sklo 370 g (205 g čistá váha)
Původ odrůdy: Andalusie

Olivy Manzanilla, neboli "malé jablíčko", dostaly jméno dle svého kulatého tvaru. Mají vysoký obsah olejů, takže jsou jemné v chuti a obsahují výživové hodnoty kvalitního olivového oleje. Rovněž podporují trávení díky nízkému obsahu nasycených tuků. Olivy Manzanilla mají jemnou, ovocnou chuť a díky své univerzálnosti se hodí na mnoho způsobů použití. Do salátů, k naplnění, nakládání nebo jen tak ke skleničce dobrého Vermutu.

Olivy Masrojana ve skle splňují tyto specifikace: BEZ KONZERVANTŮ, Gluten free, Vegan

Složení: olivy manzanilla, voda, sůl, kyselina mléčná

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Odrůda: Manzanilla
Země původu, region: Španělsko, Katalánsko
Hmotnost: 205 g
Počet ks v balení: 12 ks

Rodinná společnost La Masrojana a naše nabídka oliv a olivových olejů

La-Masrojana

La Masrojana je rodinná společnost založená již roku 1977. Specializuje se na zpracování regionálních oliv z oblasti Priorat, Ribera d'Ebre a Terra Alta. V jejich portfoliu najdeme stolní olivy místních odrůd (Arbequina, Empeltre, Gordal apd.) olivová paté, extra Virgin olivové oleje a ochucené olivové oleje. Produkty La Masrojana jsou vyráběny dle tradičních regionálních postupů, které se předávaly z generace na generaci, pečlivě se chránily a během času stále zlepšovaly.

La Masrojana galerie

Myšlenkou La Masrojana je pracovat lokálně, používat produkty vypěstované v regionu a chovat se maximálně šetrně k životnímu prostředí. Díky velké péči a ověřeným postupům tak vznikají produkty vysoké kvality. Hodnoty La Masrojana by se daly jednoduše shrnout ve čtyřech slovech: blízkost, kvalita, tradice a ekologie. Díky použití skla jako obalového materiálu jsou také téměř všechny produkty bez jakýchkoliv aditiv a konzervantů.

Nákupem La Masrojana podpoříte nejen produkt s jasným původem ale i malého rodinného výrobce, který respektuje tradice a dává přednost kvalitě nad kvantitou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz