OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Karina kozí rohy v kyselém nálevu (Guindillas)

Kód: KA-GUI
Značka: Karina
59 Kč
Skladem

Malé zelené kozí rohy ze španělských paprik Guindillas naložené v tradičním kyselém nálevu. Papričky Guindilla jsou typické pro Baskicko.
150 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karina - Guindillas - Kozí rohy

Sklo 320 g (150 g čistá váha)

Malé zelené kozí rohy ze španělských paprik Guindillas naložené v tradičním kyselém nálevu. Papričky Guindilla jsou typické pro Baskicko, kde jsou vůbec nejoblíbenější. Jejich chuť nejlépe vynikne právě v kombinaci s bílým vinným octem. Sem tam je některá lehce pikantní, ale obecně se dá říct, že jsou nepálivé. Hodí se jako příloha ke španělským sýrům a embutidos (sušená masa), do salátů, pomazánek a na tapas.

suggestion l Tip! Recept na tapas s tuňákovou pomazánkou a papričkou Guindilla najdete zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Murcia
Hmotnost: 150 g

Výrobce nakládané zeleniny Karina a naše nabídka

karina

Karina je španělský výrobce nakládané zeleniny. Mezi hlavní produkty patří olivy. V sortimentu můžeme najít zelené a černé olivy, bez pecek i plněné (tuňák, citron, ančovička, paprika). Také vyrábí nakládané okurky (pepinillos), cibulky, špízky (banderillas), kozí rohy (guindillas) a tak dále. Posláním firmy je poskytovat zákazníkům kvalitní produkty, které zajistí ochranu zdraví v souladu s ochranou životního prostředí, a to vždy za spravedlivé a konkurenceschopné ceny.

Karina

Zelené olivy jsou nejčastějším a nejzdravějším klenotem mezi občerstvením středomořské stravy. Pro tělo nabízí řadu výhod s nízkým obsahem kalorií. Ve skutečnosti, sto gramů zelených oliv obsahuje o 70% méně kalorií než ostatní běžně konzumované občerstvení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz