OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Karina olivy černé vypeckované velké

Kód: KA-OL-CERV
Značka: Karina
459 Kč
Skladem

Díky vynikajícímu tónu chuti se hodí přímo k jídlu a nebo na přípravu dalších studených i teplých pokrmů. Velké balení vhodné do gastronomie.
2000 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karina - Aceitunas Negras Deshuesadas - Olivy černé vypeckované velké

Plech 4300 g (2000 g čistá váha)

Olivy jsou nejčastějším a nejzdravějším klenotem mezi občerstvením středomořské stravy. Pro tělo nabízí řadu výhod s nízkým obsahem kalorií. Obsah tuku u černých oliv je o něco vyšší než u zelených, ale stejně tak přináší řadu výhod pro tělo. Díky vynikajícímu tónu chuti jsou černé olivy vhodné přímo ke konzumaci a nebo na přípravu dalších studených i teplých pokrmů. Velké balení vhodné do gastronomie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Murcia
Hmotnost: 2000 g

Výrobce nakládané zeleniny Karina a naše nabídka

karina

Karina je španělský výrobce nakládané zeleniny. Mezi hlavní produkty patří olivy. V sortimentu můžeme najít zelené a černé olivy, bez pecek i plněné (tuňák, citron, ančovička, paprika). Také vyrábí nakládané okurky (pepinillos), cibulky, špízky (banderillas), kozí rohy (guindillas) a tak dále. Posláním firmy je poskytovat zákazníkům kvalitní produkty, které zajistí ochranu zdraví v souladu s ochranou životního prostředí, a to vždy za spravedlivé a konkurenceschopné ceny.

Karina

Zelené olivy jsou nejčastějším a nejzdravějším klenotem mezi občerstvením středomořské stravy. Pro tělo nabízí řadu výhod s nízkým obsahem kalorií. Ve skutečnosti, sto gramů zelených oliv obsahuje o 70% méně kalorií než ostatní běžně konzumované občerstvení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz