OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Karina olivový koktejl

Kód: KA-COC
Značka: Karina
46 Kč
Skladem

Směs zelených a černých oliv, okurečků a bílých cibulek. Ideální jako občerstvení ke sklence vína, piva, či vermutu. Hodí se také do nejrůznějších salátů.
150 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karina - Cocktail de Aceitunas - Olivový koktejl

Plech 350 g (150 g čistá váha)

Směs zelených a černých oliv (s peckou), malých okurků Pepinillos, bílých cibulek a koleček mrkve. Tento koktejl je naložený v lehce kyselém nálevu a dochucený kvalitním olivovým olejem. Ideální jako občerstvení ke sklence vína, piva, či vermutu. Hodí se také do nejrůznějších salátů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Murcia
Hmotnost: 150 g

Výrobce nakládané zeleniny Karina a naše nabídka

karina

Karina je španělský výrobce nakládané zeleniny. Mezi hlavní produkty patří olivy. V sortimentu můžeme najít zelené a černé olivy, bez pecek i plněné (tuňák, citron, ančovička, paprika). Také vyrábí nakládané okurky (pepinillos), cibulky, špízky (banderillas), kozí rohy (guindillas) a tak dále. Posláním firmy je poskytovat zákazníkům kvalitní produkty, které zajistí ochranu zdraví v souladu s ochranou životního prostředí, a to vždy za spravedlivé a konkurenceschopné ceny.

Karina

Zelené olivy jsou nejčastějším a nejzdravějším klenotem mezi občerstvením středomořské stravy. Pro tělo nabízí řadu výhod s nízkým obsahem kalorií. Ve skutečnosti, sto gramů zelených oliv obsahuje o 70% méně kalorií než ostatní běžně konzumované občerstvení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz