OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Karina okurečky v kyselém nálevu (Pepinillos)

Kód: KA-OK
Značka: Karina
59 Kč
Skladem

Malé španělské okurečky Pepinillos jsou naložené v tradičním kyselém nálevu, založeném na bílém vinném octu. Ideální na tapas, do salátů a pomazánek.
180 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karina - Pepinillos - okurečky  kyselém nálevu

Sklo 360 g (180 g čistá váha)

Malé španělské okurečky Pepinillos jsou naložené v tradičním kyselém nálevu, založeném na bílém vinném octu. Stejně jako olivy jsou populární jako malý aperitiv ke sklence vína. Hodí se na přípravu tapas, do salátů pomazánek a další spousty pokrmů.

Složení: okurky, voda, vinný ocet, cukr, zvýrazňovač chuti E621,E627 a E631, sůl, E330, chlorid vápenatý E509

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Murcia
Hmotnost: 180 g
Počet ks v balení: 12 ks

Výrobce nakládané zeleniny Karina a naše nabídka

karina

Karina je španělský výrobce nakládané zeleniny. Mezi hlavní produkty patří olivy. V sortimentu můžeme najít zelené a černé olivy, bez pecek i plněné (tuňák, citron, ančovička, paprika). Také vyrábí nakládané okurky (pepinillos), cibulky, špízky (banderillas), kozí rohy (guindillas) a tak dále. Posláním firmy je poskytovat zákazníkům kvalitní produkty, které zajistí ochranu zdraví v souladu s ochranou životního prostředí, a to vždy za spravedlivé a konkurenceschopné ceny.

Karina

Zelené olivy jsou nejčastějším a nejzdravějším klenotem mezi občerstvením středomořské stravy. Pro tělo nabízí řadu výhod s nízkým obsahem kalorií. Ve skutečnosti, sto gramů zelených oliv obsahuje o 70% méně kalorií než ostatní běžně konzumované občerstvení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz